Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak nők akik bár kapcsolatb...

Vannak nők akik bár kapcsolatban vannak, mégis többször előfordult hogy össze futott a tekintetünk, ez miről árulkodik?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem már megismerem azt amikor valaki csak pont a másikra néz, vagy ha úgy néz rám és zavarba jön.
2017. máj. 8. 19:57
 1/3 Djjjozsiiiii ***** válasza:
Az, hogy valaki kapcsolatban van, még nem garancia hogy boldog. Az összenézés pedig mindennapos.
2017. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Ezzel most sokkal előrébb van a kérdező:DD
2017. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valahol én is erre gondoltam hogy jobbnak látnak a mostani barátjuknál, és ezért néznek.

Viszont ami ennél is több hogy a munkahelyemen van egy magasabb pozíciójú csaj, együtt él a sráccal aki ugyancsak ott dolgozik, de mégis kelleti magát nekem.

Bár én nem állok be a sorba, mert nem akarok tőle semmit, de ettől függetlenül jó tudni hogy van ilyen is.

2017. máj. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!