Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1. Az gáz hogy 16 éves fiú...

1. Az gáz hogy 16 éves fiú létemre otthon ülve pisilek? 2. Miért szeretem a WC-n a nagy dolgom meztelen elvégezni? (Mind 2-t csak otthon vagy közeli rokonoknál csinálom így így)

Figyelt kérdés
a 2.-ra egyszer csak rászoktam és azóta úgy csinálom de én se tudom hogy miért

2017. máj. 8. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A 2. szokásod kicsit fura, de az elsőnek biztos örülni fog a leendő feleséged :D
2017. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz. Csináld ahogy neked jól esik. Ha meg még otthon is vagy, akkor pláne. Én néha zuhanyozás közben belepisilek a kádba, mert így sokkal jobban esik, mint a wc-n ülve.
2017. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Úgy intézed, ahogy akarod, úgysincs hozzá közönség, akkor meg hadd legyen már mindegy, nem? Nem túl gyakori, de ártalmatlan szokások ezek. Azt nem tudom, miért szeretsz meztelenül nagyvécézni, tényleg, miért szeretsz?
2017. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
WC-n ülve én is gyakran levetkőzöm, de minimum a pólóm leveszem. Egyszerűen jobb úgy, jobban el tudok lazulni, nem zavarnak a ruháim a kényelmemben. :D
2017. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig ülve pisilek. Kényelmesebb, és nem pisilem le az ülőkét. nem értem, mért lenne gáz???
2017. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Légyszi, írd még ki párszor ugyanazt a kérdést.
2017. máj. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Én nagy wc előtt levetkőzöm alsóneműre,és utána bedobom a szennyesbe.


Szerintem undorító,hogy kitörli az ember a fenekét és összefogdossa a ruháit(felhúzza),mielőtt kezet mosna.


Én utána meg is mosom magam,és tiszta ruhát veszek fel egyből...

2017. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

1. férfi létemre otthon én is ülve pisilek. akinek otthon nincsen alkalmazottja a wc pucolására, az így csinálja szerintem.


2. valami miatt én is nekivetkőzöm néha szaráshoz, különösen, ha nagyobb-hosszabb akció készül a szokásosnál. szerintem semmi gond nincsen ezzel, te vagy ottho, azt csinálsz, amit akarsz.

2017. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem undorító,hogy kitörli az ember a fenekét és összefogdossa a ruháit(felhúzza),mielőtt kezet mosna."


Ezért kell papírt/törlőkendőt használni. :D

2017. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Én miután kitörlöm,először odaballagok a csaphoz,és kezet mosok,utána húzom fel a nadrágot,ha van rajtam.


Mondjuk utána úgy is dobom a szennyesbe,mert megmosom a fenekemet.


De alapvetően kétszer mosok kezet nagydolog után:)


Jó,tudom egyeseknek ez már kényszeres,a pszichológusom szerint is.

De hát akkor húzogassa ő magán sz-ros kézzel a nadrágot,ha neki úgy jó.


28/f

2017. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!