Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amivel a legjobban...

Mi az, amivel a legjobban megbántottak/meg tudnának bántani, ha mondanák neked?

Figyelt kérdés

Elsősorban szóban értem, nem tettekben. Érdekelne az is, hogy miért pont az? Nyilván van, ami az egyik embernek nagyon betalál és nagyon rosszul esik, a másikról meg ugyanaz lepereg, mert nem érinti úgy meg.


Nekem például nem talál be az, ha kövérnek hívnak, mert tudom, hogy nem vagyok az. :D De biztos van, amivel nagyon a lelkembe lehet gázolni, most nem jut eszembe semmi ilyen.


2017. máj. 8. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem azzal ha a alacsonyságomra (vagy az alacsony emberekre) tesznek sértő megjegyzést... 25/F
2017. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem azzal ha azt mondják hogy csúnya vagyok mert nincs sok önbizalmam. Meg ha arra tesznek megjegyzést hogy milyen a hangom meg ahogy beszélek mert erről nem tehetek.
2017. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az általam éppen kiszemelt lányra mond valaki csúnyákat, akkor egyből támadok.
2017. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanák, nincs szükség rám, teljesen felesleges vagyok és idegesítő, élnem sem kéne, csak hátrányára vagyok másoknak.
2017. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyha nyíltan lehülyéznek, holott sokak szerint nem vagyok az... Nem értem, miért, de azért fájó.
2017. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írom le, mert más dolgom is van a mai nap folyamán.......
2017. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor valaki (ismertem) öngyilkossági tippeket adott nekem. Nem most volt,de nagyon megmaradt..
2018. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!