Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondoltak velem szemben...

Mire gondoltak velem szemben többed magukkal a cigányok, hogy "akármit csinálsz, nincs meg benned a vér"?

Figyelt kérdés

Sok verekedésem volt utcán megbeszélt helyen, és videók is vannak róluk, láttak pár videót, ahol idősebb 40+os emberekkel is ütök, de szerintük ilyen szinten már nem illene komolyabbakat kapni, és rávágta némelyik hogy nem hiába cigány az cigány, meglátszik kiben van vér és kinél nincs.

Szerintem meg pont hogy habitus függő, magyar vagyok de cigányok között nőttem fel 17 éves koromig, úgy hogy ez nem magyarázat.


2017. máj. 8. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Benned nincs meg az a selejt génállomány ami bennük.
2017. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid nem unokatestvérek...
2017. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És miért szeretnéd, hogy meg legyen?

Nem azért, mert bajom lenne bárkivel is, de miért nem jó neked magyarnak?

2017. máj. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3#

Én elfogadom magam így, csak nekem azért túlzás ezt hallani hogy valaki már nem is lehet akkora csibész, ha nem cigány.

2017. máj. 9. 16:43
 5/5 roland7564 válasza:
Küldj már egy videót tesó XD
2017. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!