Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztó rajzkészséggel van...

Borzasztó rajzkészséggel van értelme graffitizni?

Figyelt kérdés
Tudok felírni szimpla arial betűtípussal szavakat, de az nem valami kreatív.
2017. máj. 9. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdemes.

Sőt én az összesnek eltörném a kezét!

Festegessen otthon, a városban nincs szükség irkafirkákra.

2017. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincsen. hogy borzasztó rajzképesség.


Olyan van, hogy valakinek kedve van rajzolni és sokat gyakorolja, a szeme már rá áll dolgokra, jobb megfigyelö...

Vagy olyan van akit nem érdekel a rajz, és ezért a szeme nem figyel meg annyira dolgokat és nem tudja olyan jól lerajzolni azokat.


gyakorolj és te is tudsz már szépen rajzolni. figyeld meg jól amit leakarsz rajzolni.

2017. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Bűncselekményt bármilyen rajzkészséggel el lehet követni.
2017. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Én inkább antitalentum vagyok rajzban (szépérzékem van és kritikus vagyok, így legalább láttam az első sok évben, mennyire iszonyat béna vagyok. nehéz volt túlélni azt az időszakot), de sok gyakorlással azért fel lehet fejlődni.

A tagelést utálom, a szép, minőségi graffitiket szeretem, persze nem akárhol. Manapság egyesek fizetnek is érte, de személy szerint az átkozottul ronda, elhanyagolt publikus helyek kidekorálása is tetszik, épp csak nem legális, de több nagyságrendet emel a felületen...

De a tagelés vagy valami igénytelen "munka", hát ott kár a festékért és az eléggé elítélhető garázdaság vagy mi a hivatalos neve.


Úgyhogy gyakorolj, egyelőre nem élesben, hanem mondjuk fogsz egy rajztömböt, nézel videókat... Pár év múlva pedig elgondolkodhatsz, hova tova. Ha egyszerűbb, de mutatós, többszínű betűkkel is elvagy, figurák s effélék nélkül, akkor hamarabb is mehet. Persze az eszközváltásnál megint bele kell jönni... A csuda tudja, hogyan csinálják a kezdők, biztos van, akinek a tapasztaltabb haverja ad tippeket... Ez nem az én világom, csak tetszik a minőségi alkotás :)

2017. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit le vagy maradva, a graffiti 20 éve volt menő.
2017. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

A graffitizés bűncselekmény (rongálás), kivéve az erre a célra megengedett helyeket, s azokat, amikor egy tulajdonos megrendeli.

Le lehet pontozni, de ez tény.

A tag nem grafiti, csak primitív firkálás. Igényesnek nevezhető munkát alig lehet látni.

2017. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös válaszoló!


Nézd meg a Stompdown Killaz-os srácok munkáit. :) A graffiti még menő most is :)

2017. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!