Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Oberle...

Mi a véleményetek Oberle Gábor munkásságáról?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenki ismeri a híres chemtrail-kutatót, Oberle Gábort. Mi a véleményetek róla? Meg nem értett zseni vagy paranoid skizofrén biztonsági őr? Vajon ő lesz az az ember, akinek 10-20 év múlva mindenki igazat fog adni és bánni fogják, hogy nem hittek neki, vagy el fog veszni az önjelölt összeesküvés-bizonygatók süllyesztőjében?

2017. máj. 11. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára én sem ismerem. De a para skizora teszem a voksom.
2017. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SpilerHUN válasza:
100%
Igen nagy túdású ember, igaz nem az ufókutatók között. De Dr. Lord Opál Sándor vagy Szenthelyi Árpád mellett ő is elfér! :D :D :D :D :D
2017. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
100%

Ezt az illetőt nem ismerem, de egy bizonyos Óperle Kápor munkásságáról itt sokat lehet olvasni:

[link]

2017. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Van neki olyan? Én csak annyit látok az irományain, hogy kegyelemkettese volt fizikából.
2017. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy nem fog elvesz a süllyesztőben, nekem minden napomat feldobja.

Amúgy nem híres. És nem kutató. Nem zseni, és nem csoda, hogy az ép elmével rendelkezők nem értik. Egy kiváló szakdolgozatot lehetne írni a megnyilvánulásairól a pszichológia-tanszéken.

2017. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a golyóit nyalogathatná unalmában ahelyett, hogy a kezével billentyűzethez ért.
2018. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!