Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha luxus autók tulajait,...

Ha luxus autók tulajait, szólítom le az utcán és kérdezgetek tőlük, az bunkóság?

Figyelt kérdés

Többek között az egyik kérdésem hogy hogyan jutott hozzá, és mennyi időbe tellett megvenni.

Van a városunkban egy Bmw-s illető, tipikus öltönyös fazon, ha látni szoktam mindig csinál valamit, vagy füstölteti a kereket, vagy "csúszkál" két sávos úton ha nincsenek előtte.


2017. máj. 11. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha random oda jönne valaki hozzám ezzel a kérdéssel én lehet vissza küldenélek anyádba😅

De ha egy agresszív férfiállatba botlasz az meg lehet a kerekeiről is ad lenyomat mintát az arcodra.

2017. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bármikor is lenne lehetőséged leszólítanod. Az autót azért vette, hogy abban elterüljön, mint a gyalogbéka, te a lába, akarom mondani a kereke poros nyomába sem érsz, nemhogy beszélgess vele.
2017. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem bunkóság kérdezni az autóról,de bunkóság kérdezni valaki anyagi helyzetéről.
2017. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvető illem szabály hogy mások fizetését, anyagi helyzetét nem firtatod.
2017. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hatalmas hülyeség.


Ja meg nekem nincs is autóm, és annyira nem is érdekel "ezek" hogy jutottak hozzá.


Mármint Mercedes terepjáróhoz vagy 7-es BMW.

2017. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

direktbe rákérdezni baromság.


Én 1x már beszélgettem olyan csókával Bp-en ki egy ferrári kulcsát szorongatta. Pontosabban elmentem mellette és megdicsértem a kocsit, aztán beszélgettünk pár mondatot.


Így ki tudtam szedni, hogy miből telik neki ilyenre.

2017. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én elküldeném az anyjába aki ezt megkérdezi, pedig rendes, dolgozó ember vagyok.


Egyszerűen a kérdés maga sértő. Egyrészt nem illik csak úgy vadidegeneket faggatni az anyagiakról, másrészt már a kérdés is "támadó" jellegű, tipikus "miből tellett neked erre" kérdés, ami már alapjaiban azt feltételezi hogy nem becsületes munkával szerezted a pénzt.

2017. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!