Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mi örömet találnak...

Az emberek mi örömet találnak a saját hülyeségeikben, hogy telefonon zavarnak másokat, főleg a vonalas telefonon. Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban csináltuk. Nem a saját hülyeségeinken, hanem a hülyeségeinkre kapott reakciókon röhögtünk. A Villám Géza féle telefontréfákat is mindig viccesnek találtam anno.
2017. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kis lakás?

Cseréljék nagyobbra hahaha

Régen mi is csináltuk😅 ezek szerint még mindig divat??

2017. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Na, most le leszek szavazva.

Tudod, vannak amikor az emberek unatkoznak, és úgyanúgy valakinek ez szórakozás, mint neked ilyen felesleges kérdéseket kitenni. Ha pedig nem jöttél rá magadtól, hogy a kiskamaszok ezt viccesnek találják, elég alacsony az érzelmi intelligenciád. És rajtad röhögnek, ahogy reagálsz.

Én folytatom, tetézem azt amit elkezdtek. Tudod, gyerekek, ha belekiabálsz a mobilba, hogy kúva kölkök! nem lesz jobb.

2017. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem mondok csak leteszem. Ha újra hívogatnak akkor mellérakom . Nincs reakció így nincs meg az örömük,ezért keresnek olyat aki majd szidalmazza őket.
2017. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2:

Ezt mi csengetve majd elfutva is nyomtuk kaputelefonoknál. Voltak persze szofisztikáltabbak is. Mikor felhívtunk egy random Németh Miklóst, majd Szűrös Mátyás néven bemutatkozva felkértük miniszterelnök jelöltségre. Vagy "konzumhölgyet" kereső hirdetést felhívva játszottuk a travit. De az ilyen kis lakás félé poénból is volt több. Pl. a madár is veréb, vagy meghoztuk a fát, milyen fát, akasztófát.

2017. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg a hol született Kossuth Lajosos reklám után hívogattuk a tudakozót h mi a szösz...
2017. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez mind vicces,amit leirtatok.Ilyennel nincs probléma.
2017. máj. 12. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a számod kérdező?
2017. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Én a mai napig szoktam trollkodni, többek között telefonon is munkatársakkal, jobb ismerősökkel, pedig egyetemet végzett, felnőtt, dolgozó ember vagyok.
2017. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért, neked miket szoktak mondani? Nem ilyeneket? Mert ez az általános. Én ilyenre gondoltam.
2017. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!