Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, Lányok, bácsik,...

Srácok, Lányok, bácsik, nénik! Miért van az hogy a mai tinik (13-16 éves) lányok el vannak könyvelne "tinirbancoknak"?

Figyelt kérdés
Az ilyen korba lévő lányokra első ránézésre dobálnak szavakat, meg mondják hogy nincs egyéniségük, meg üres a fejük stb.. Akkor kérdem én, mi az egyéniség? :D

2017. máj. 13. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Nincsenek, általában csak azokra szokták ezt mondani, akik tényleg azok.
2017. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én ezzel szembesültem, és elég nagy problémának minősítem.:D
2017. máj. 13. 19:19
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, nem akarlak megbántani, de ha ezzel szembesültél, akkor veled van a probléma. Gondolom nincs egyedi stílusod, tömeg divatcuccokat hordasz, kirakod amid van, pasizol.
2017. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nincsenek az ilyen korú lányok elkönyvelve tiniribizlinek. Azok vannak elkönyvelve, akik ilyen korúak és ribizlik.
2017. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Azér ides lyányom, mer ha azt mondom: süldö cemende (amit az én fiatalságomban szoktak volt mondani), azt manapság már senki sem érti.
2017. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Ha ezzel a jelzővel téged illetek akkor el kéne gondolkozni..

Ha meg környezetedben mondják ezt minden lanyra akkor rossz környezetben vagy .

Nem tudom ki mondott rátok / rád ilyet de azis lehet hogy csak túl gyakran használja ezt a szót tudás meg nincs mögötte.

2017. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Második. Nem bántasz meg, de szerintem attól hogy valakinek fehér adidas cipője van fekete csíkokkal, vagy "nyakörvet" tesz a nyakába, az személyiségileg ugyanúgy lehet egyedi:D
2017. máj. 13. 19:28
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg te is a kérdéses korosztályba tartozol ezért nem értheted...

Tudod, régen (és most nem a nagyszülők fiatalkorára gondolok, hanem akár 10-15 évvel ezelőttre), a fiúk-lányok még 16-17 évesen kezdtek érdeklődni egymás iránt, kezdtek esetleg kihívóan öltözködni, viselkedni...

Aki 15 évesen elkezdte, az már nagyon kirívó esetnek számított, és nem is igazán találta a helyét a gyerekek között sem.


A tényleges szex meg aztán 17-18 éves kornál nem-igen volt előbb téma...


Ehhez képest a mai gyerekek már 12-3 évesen elkezdik, ami felnőtt szemmel egyrészt muris, mert igazából még gyerekek, másrészt nagyon aggasztó, mert még sem testileg, sem lelkileg nem olyan értettek, mint amilyennek érzik magukat.

Harmadrészt pedig igen, felháborító! Az egész mai kiskamasz generáció felháborító, mind a viselkedését, mind a kulturáltság hiányosságát, mind a szexuális túlfűtöttséget, mind az öltözködését, mind a fiú-lány szerepek totális összemosását tekintve.


DE nem ők tehetnek róla. A tv, a média, a szülők, a család tehet róla. Ők maguk többnyire nem is értik, mi velük a baj, de honnan is tudhatnák...


Pedig bennük is ugyanúgy megvannak, meg lennének az értékek, mint a korábbi generációkban - csak egy nagyon elcseszett korban születtek sajnos.

2017. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Engem illettek ezzel a jelzővel, és én azt nem értem hogy ha valaki jól akar kinézni az már tinirbanc?
2017. máj. 13. 19:30
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebbe az összes tini beletatozik? :D
2017. máj. 13. 19:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!