Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Tegnap voltam az Aréna Plázában. Mivel hétvége volt, elég sokan voltak. Ilyenkor mindig nehéz ülőhelyet találni ha enni akarsz. Megláttam a mostohaanyámmal két szép lányt (Az egyikőjüknek nagyon szép természetes arca volt, meg hát a feneke... Egy álom). Pont végeztünk az evéssel, gondoltuk szólnom kéne nekik hogy üljenek le. Miután feláltunk elindultam hozzájuk, de kb. nem tudtam megszólalni és elindultam a másik irányba. A mostohaanyám szólt nekik hogy a Zoli azt mondta tartsuk fent nektek a helyet. Rám néztek és mosolyogtak. Annyira kínos volt nekem. Szóval nem tudom honnan szedjek önbizalmat! Kb. a béke s*gge alatt vagyok önbizalom szintjén.

2017. máj. 14. 15:36
 1/1 anonim válasza:

Szia Zoli!

Én is 15 éves fiú vagyok és én is hasonló gondokkal küzdöttem nekem az vált be hogy elkeztem konditerembe járni és kicsit izmosabb is lettem és ettől nőtt is az önbizalamam.

Ezt nagyon szívesen tudom ajánlani neked is

2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!