Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt a csetekkel?

Mi történt a csetekkel?

Figyelt kérdés

A két nagy chat oldalról (gyalogló, chat.hu) beszélek.


Az, hogy kb. tized annyian járnak már fel, nem újdonság, és az sem, hogy gyakorlatilag eltűnt a 15-20as korosztály, de mintha nem maradt volna értelmes ember.


Alapvetően szerepjáték miatt regisztráltam, volt is pár jobb, de ott is a partnerek többsége vagy szó nélkül kilépett, vagy visszajött más nicken pár hét múlva, vagy egyszer csak ok nélkül elhallgatott. Vannak, akik utána bocsánatot kérnek, de megint elhallgatnak, aztán meglepődnek, ha letiltom őket.


Ha ismerkedni akartam, akkor sem jártam sikerrel, szinte csak kamusokba botlottam. Ráadásul elég pocsék hazudozók, arra sem emlékeznek, h előző nap hentesek vagy tűzifa-árusok voltak.


A rám privizők minimum 90% nem tudja értelmezni az adatlapomra írtakat, vagy azt hazudja, h elolvasta, miközben nem.


Közösben meg csak egymást szidják, vagy félművelt emberek okoskodnak nagy arccal, akik a panellakásukban pszichológusnak meg tudósnak képzelik magukat.


Azért akadok ki ezeken, mert 5-6 éve jó pár emberrel találkoztam még a csetről, most meg elképzelhetetlennek tartom. Nem tudom, hogy csak nekem van-e ilyen tapasztalatom.



2017. máj. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyesmik már meghaltak, főleg a magyaroknál.


Menj 9gagre vagy Tumblr-re, ha random emberekkel akarsz randomságokról beszélni.

2017. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szétszóródtak az emberek.

Sokan híroldalakra járnak kommentelni, mások facebook csoportokban osztják az észt, stb.

2017. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerepjáték partnert keresek. Miben utazol?
2017. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak más chat oldalak is amik nem nyilvánosak mindenki számára
2017. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
például?
2017. júl. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!