Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagramon látja valaki, ha...

Instagramon látja valaki, ha én többször megnézem a képeit/profilját?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert már többször előfordult az, hogy valakinek megnéztem többször a képeit, erre később zárt körű lett a fiók.

Vajon látta, hogy én megnéztem többször is, vagy ennek semmi köze ehhez? Nekem nincs instagramom, szóval nem bejelentkezve nézem meg ezeket. Vagy sehogy sem látni, ki nézi meg a profilt/képeket?


Miért van az, hogy egy normális fiók később zárt körű lesz, majd megint nyitott?



2017. máj. 17. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a videóknál van megtekintésszámláló, nameg a tetszikelést láthatja csak név szerint.
2017. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A felhasználó dönti el, hogy privát legyen a fiókja vagy sem. Gondolom átállította
2017. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ezt én is észre vettem!Nem bejelentkezve néztem meg több embernek többször a képeit másnapra zárt körűek lettek..nekem is az volt az első gondolatom hogy valahogy jelezhetett neki hogy megnézhették..akkor ezt biztos nem lehet látni?
2017. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nálam is pont ugyan ez volt!! Kedves kérdezô vagy valaki tudott meg errôl vmit? Mert kicsit gáz lenne ha az illetô tudná h szoktam nézegetni titokban a képeit és ezért zártkörűvé tette.
2017. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak simán megnézitek sunyiban valaki képeit, arról nem fog neki jelezni semmit.


De viszont ha tetszikeled a fotóját, arról már megy neki az értesítés.


Egyedül csak az élő live videónál látja, hogy kik és hányan nézik, na meg a történet storyait.

2022. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez velem is pont most történt meg 2 esetben is. Én bejelentkezve néztem 2 ember profilját is majd később leprivátolnta. Nem hiszem el, hogy nem látják bár én is ezeket olvastam.
2023. aug. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg az nem lehet megoldás, hogy az egyik illetőnek úgynevezett professzionális fiókja van?
2023. aug. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#1

A videóknál csak megtekintésszámláló van, vagy a nevét is be lehet azonosítani annak, aki megtekintette az adott videót egy poszton belül?

2023. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!