Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy egy férfi...

Hogy lehet az, hogy egy férfi saját magának rendel drága paplant (20-25 ezerért), de a párja kerek szülinapjára egy virágot sem hajlandó venni, de azért mosolyog az ünnepen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#4

Születésnapra nem szükségleti cikkeket adunk ajándéknak, azaz nem olyasmit, amit amúgy is megvennél, de most kinevezd ajándéknak. Külön kedvencem e témában a szokásosan használt, éppen kifogyó parfüm, cipő, amit egyébként is venne magának az illető vagy háztartási gép ...

2017. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem is mondtam, hogy ezekre gondolok. Párom rengeteget költ rám, de cipőt, parfümöt meg egyéb használati cikket szerintem még sosem vett nekem. Közös kasszán vagyunk, szóval ez még csak ajándék se lehetne, mert én is megvettem volna.
2017. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!