Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs kedvem enni?

Miért nincs kedvem enni?

Figyelt kérdés

Ez nem egy újkeletű probléma, már amióta az eszemet tudom mindig volt ilyesmi gond.


Iskolában nem szeretek enni, mert rettenetesen frusztrál, hogy emberek vannak körülöttem evés közben, ezért csak a legminimálisabb mértékben táplálkozom ott.

Itthon pedig egyszerűen nincs kedvem enni. Éhes vagyok, pl. most is, de nincs semmi olyan étel, amit szívesen elfogyasztanék. Van itthon rengetegféle dolog, de egyikhez sincs kedvem, szóval inkább éhezem, addig, amíg nem lesz valami, amit megkívánok.


Ennek köszönhetően gusztustalanul vékony vagyok és voltam is.. Mivel egyre idősebb vagyok és fiú, ezért egyre gázabb ez, már szinte soha nem vagyok pulcsi nélkül, nehogy "meglássák, hogy vékony vagyok", még tesi órán sem, hiába van 25 fok.


17/F


2017. máj. 17. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre konkrétan válaszolni elég nehéz, de szerintem mindösszesen annyi a bajod, hogy válogatós vagy.

Három lehetőséged van:

1. Szert teszel saját bevételre és mindig megveszed magadnak azt amit épp kedved van enni.

2. Felhagysz ezzel a roppant gyerekes viselkedéssel és eszed azt ami van.

3. Folytatod amit eddig tettél és olyan maradsz amilyen vagy.

A 3-ik lehetőség nem túl célszerű, mert egészségtelen és ahogy írtad te is elég gáz érzés. Ezt magam is tudom bár nálam egészségügyi problémák miatt van és volt, hogy elég sovány alkatú vagyok.

A legjobb lehetőség ha leszoksz a válogatásról és eszed ami van, amikor meg van rá lehetőséged, hogy megvedd magadnak azt amihez épp kedved van akkor megteszed.

2017. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Van itthon rengetegféle dolog, de egyikhez sincs kedvem"


Ez itt a gond, túl jó dolgod van. Jönne egy olyan időszak az életedben, amikor azért nem eszel, mert nincs mit, rögtön megtanulnád kívánni még a zsíros kenyeret is.

2017. máj. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!