Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig beszólnak nekem, mit...

Mindig beszólnak nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliban folyton beszólnak, leginkább alsós kisgyerekek illetve nyolcadikos lányok, hogy milyen csúnya vagyok. Ezt miért csinálják? Miért érzik magukat ettől menőbbnek? Nincs valami sok önbizalmam emiatt, de azt állítom hogy nálam sokkal rondábbak is vannak akiket oltogatni lehetne egész nap :S

2017. máj. 17. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2017. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány
2017. máj. 17. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom valami vidéki általánosba jársz rossz környéken, ahova a környék összes purgyéját be lehet iratni. Ez sajnos addig nem fog változni, amíg el nem ballagsz, mert a tanárok sem szoktam ilyesmivel foglalkozni. Ha szólsz valamelyiknek, egyszer-kétszer rászól azokra akik oltogatnak, de ennyi, hosszútávon ez nem oldja meg a problémát.

Azért ilyenek, mert ezt látják otthon, a szüleik is így beszélnek egymással.

2017. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sugározz önbizalmat magadból.

-Szard le őket, ne foglalkozz veluk.

-Beszélj hangosan.

-Húzd ki magad stb

Vedd úgy mintha nem is léteznének körülötted, ha azt látják, hogy téged idegesít a viselkedésük, akkor mégjobban fogják csinálni.. A gyengesegedbol táplálkoznak olyanok veled szemben mint egy falka, mint vmi ragadozók, azok is a kisebbekre mennek.. Szval szerintem ne foglalkozz veluk, és próbálj magabiztos lenni. Mondjuk konnyu ezt.mondani, gondolom, hogy rossz érzés lehet. Nem egyszerű azt véghez vinni, hogy leszarod őket, mert ugye nagyon bántó az amikor valakit csúfolnak tapasztalatból tudom. De tanuld meg leszarni őket és jobb lesz. Kitartást es sok sikert!:)

2017. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Gondolom valami vidéki általánosba jársz rossz környéken, ahova a környék összes purgyéját be lehet iratni" Nekem jó nevű iskolában volt ilyen tapasztalatom, "fehér", jól szituált srácokkal...
2017. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ameddig látják rajtad, hogy önbizalomhiányos vagy addig csesztetni fognak.

Tojd le őket! Ha beszólnak menj tovább emelt fővel hiszen te többet érsz náluk. Ne lássák rajtad, hogy megérint a piszkálódásuk. Előbb-utóbb lekopnak rólad.

Soha nem értettem miért kell megszólni a másikat vagy lenézni?

2017. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztató hozzászólásokat <3 :)
2017. máj. 19. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!