Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, már tegnap is sírtam ma is. A tegnapi hírekben aki hallotta a leforràzott kislányt, nem tudom magam túltenni rajta. 3 gyermekem van és szétvet a méreg, hogy ilyen emberek léteznek a földkeregségen.
2017. máj. 18. 12:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat földkerekségen
2017. máj. 18. 12:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden pillanatban történik a Földön valami gondatlanságból fakadó baleset,persze nagyon sajnálatos ami történt,de ilyen alapon rengeteg emberre lehet haragudni,például az autópályán 200-zal száguldozó letolós tahókat,akik sok más közlekedő életét veszélyeztetik...

A Föld pedig gömbölyű.

2017. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet. Gondold el hány ilyen eset van amiről nem tudsz mert nincs benne a híradóban. Ne emészd magad ilyeneken, mert nem tudod a világ ezen dolgait megérteni és megfejteni és tenni sem ellene hogy ne történjen meg újra.
2017. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen csak ez a dolog nem véletlen volt,mert az emberrel gyerekekkel történik baleset. Amit ez az ember tett ezt nem bírom èp ésszel felfogni, ilyen fàjdalmat hogy képes okozni egy gyereknek.
2017. máj. 18. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem, amit már előttem leírtak... napi szinten történik ilyen a világban. Nem véletlenül, nem csak felnőttekkel. Rengetegen bántalmaznak szándékosan gyerekeket, akár a sajátjukat. Most sorolnék neked dolgokat, de nem akarok a lelkedbe taposni.

Ha szebbé akarod tenni a világot, akkor hajrá, de azzal csak magadnak ártasz, ha feleslegesen mérgelődsz. A világ ilyen, legalábbis ahol emberek élnek... erőszak, halál, fájdalom, szenvedés. És egymásnak okozzák. Örülhetsz, hogy ezt csak ennyi idősen vetted észre, és eddig boldog tudatlanságban élhettél.

2017. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem éltem eddig sem vakon, eddig is rosszul érintettek az ilyen dolgok. De ez màr nem is tudom, erre már szavakat sem találok.
2017. máj. 18. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább a híradó hibája, direkt úgy tálalja a dolgokat hogy téged sokkoljon, de semmi sem akkora szenzáció, ilyen is minden nap történik.
2017. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Gondolj arra, hogy másodpercenként meghal egy ember a világban. Cserébe születik 2 másik...


[link]

2017. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszol is felháborítóak..Hihetetlen,hogy manapság már egy minimális együttérzés sincs az emberekben.Ti is megérdemelnétek,hogy beledobjanak titeket egy tűzforró medencébe
2017. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelentkezzél egy dilidokinál és segít tovább lépned.

1-tehetsz bármit???---nem

2-neked jobb ettől???---nem

3-másnak jobb ettől???---nem

4-odafigyelsz a jövőben ilyesmire???---talán

Kész van már a uzsi-vacsi???Nincs?Akkor tessék elkészíteni;)

2017. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!