Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mik azok a nevek,...

Számodra mik azok a nevek, amikhez kellemetlen érzés/élmény társul? Miért?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Van egy pár ilyen, és mindegyiknél közrejátszik az, hogy ismertem ilyen nevű embert, aki valamiért nem volt szimpatikus.
2017. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

Ha hibát kell keresnem, akkor magamban keresem. Nincs jogom mások felett ítélkezni.

Emiatt akkor vagyok a legkellemetlenebb helyzetben, amikor magamra gondolok.

2017. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Viktória és Rebeka. Mindketten a volt osztálytársaim voltak, egyik általánosban, masik gimiben. Mindkettő mindig a középpontban akart lenni, iszonyúan beképzelt és elkényeztetett, mindenben versengő, idegesítő nevetéssel.
2017. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Rebeka és Márti, amikor rossz hangulatom van és elfelejtem, hogy a "saját sorsom kovácsak" vagyok akkor őket hibáztatom amiért idáig jutottam ahol most tartok. Míg az első az általános iskolás éveimet tette tönkre addig a másik a középiskolában tett keresztbe.
2017. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én sem szeretek ítélkezni, de az is érdekes, hogy eddig többször "ugyanolyan" névvel rendelkező emberek okoztak nekem kellemetlenséget/rosszat.


Eszter 3x

Katalin 3x


De így ettől függetlenül szép névnek tartom mindkettőt, és nyilván nem fogok bemutatkozásnál arra gondolni, hű ő egy Katalin, vigyázzunk vele. :)

2017. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Enikő

Kinga


Mindkettő exem, aki negatív irányba változtatta a személyiségem.

2017. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Henrietta, Tímea, József.

Rossz emlékek kötnek hozzájuk.

2017. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mónika - okostojás szarkeverő, aki miatt vége lett a kapcsolatomnak - bár ezt így utólag annyire nem bánom, mert különben sosem ismerkedek össze a jelenlegi kedvesemmel :)
2017. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szauron és Szarumán
2017. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anna.


Eddig csak rossz emlékeim vannak Anna nevű személyekkel.


De nem fogok senkivel sem előítéletes lenni csak azért, mert Annának hívják. :D

2020. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!