Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többségénél mi...

Gyuribacsika kérdése:

Az emberek többségénél mi számít intimebb, bensőségesebb megnyilvánulásnak egy ölelés vagy arcra puszi két oldalt amolyan üdvözlőfajta?

Figyelt kérdés
Én fiúból vagyok és van egy hölgy munkatársnőm, csak barátok vagyunk, de érdekelne, hogy hölgyek hogy látják ezt a kérdést, melyiket adnak könnyebben, felszabadultabban és ha igen kinek,(idegennek, ismerősnek stb.) Melyik megnyilvánulás, amit nem kaphat tőletek akárki és miért, tehát ölelés vagy arcra puszi ? Melyik az értékesebb ?

2017. máj. 19. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ölelés
2017. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés értékesebb.

De ez nem jelenti azt, hogy szeretek ismerősöket puszilgatni. Csak ha pl felköszöntenek, muszáj.


Idegenekkel egyiket sem.

2017. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és várom a további véleményeket :)
2017. máj. 19. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem ember függő. Nálunk a családban sem szokás sem az ölelkezés sem az arcra puszi. Én személy szerint örülök is neki, mert nem szeretek emberekkel érintkezni.
2017. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
95%
Sokkal sokkal intimebb, belsőségesebb egy ölelés, az csak azok között működik, akik tényleg régóta ismerik egymást és nagyon jóban vannak vagy annyira megtalálták a közös hangot, hogy természetesen jön. Új férfi-nő kapcsolatban meg szerintem kifejezetten félreértelmezhető, ha hirtelen a semmiből jött öleléssel köszönsz. Az arcra puszi szerintem sokkal jobb középút a teljes idegenkedés és a jó barátság között.
2017. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ölelés értékesebb. Az lehet sokféle. Össze lehet sűríteni benne rengeteg mindent. Megnyugtatást, vagy csak egyszerű üdvözlést. A puszi sokszor hidegebb
2017. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!