Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buszozás közben ti is szoktáto...

Buszozás közben ti is szoktátok figyelni az autósok arcát? Hogy egy-egy tragacs- ill. luxusautót milyen ember vezet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon érdekes dolog és egy kisebb társadalomtudományi/pszichológiai diplomamunkát is lehetne belőle írni, hogy egy-egy ember külsejéből mennyire lehet következtetni az anyagi helyzetére, illetve a személyisége vajon mennyire feleltethető meg az általa vezetett autó presztízsértékével. Tegnap például hazafele menet rengetegféle embert láttam különböző autók kormánya mögött.

* csinos szőke csaj -> 7-10 éves használt 6-os BMW kabrió

* fiatal jóképű huszonéves pasi a csinos barátnőjével -> vadiúj 3-as BMW

* ősz hajú/szakállú idős szemüveges férfi a házastársával -> drága Audi Q7-es

* alacsony molett anyuka a pici gyerekével -> elég használt Opel Corsa

* szőke hajú nagyon jól öltözött dekoratív lány -> Porsche Cayenne

* fiatal huszonéves kölyök -> Suzuki Swift (2. generációs, a "bádogdoboz")

És még sorolhatnám.

Lehet nekem van sok időm ilyenekkel foglalkozni, de annyira szívesen elbeszélgetnék velük és személyesen is megismerném őket. Vajon mivel foglalkoznak, milyen a személyiségük (introvertált, extrovertált) miért éppen ilyen autót vásároltak stb.

Az is érdekes, hogy néha azért jóképű pasikat is látok rossz autóban (régebbi Suzuki), de csinos nőket szinte sosem látok 2-3 milliónál kisebb értékű autó volánja mögött. Na erre pl. tényleg nagyon kíváncsi lennék és ezt légyszi válaszoljátok meg. De úgy összességében az egész kérdéssel kapcsolatban kíváncsi vagyok a véleményeitekre.



2017. máj. 20. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én de utálom a buszon ülőket, úgy bámulnak mint valami horror filmben. Elhiszem hogy unalmas a buszozás, de miért kell az embereket megbámulni?
2017. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a véleményem, hogy hülye vagy.

Mert ami neked "csinos", meg "szép", meg "helyes" pasi, az spec. nekem a világ legundormányabb lénye.


Nem az autóik márkája miatt, hanem azért, mert pontosan ismerem milyen egyedek vezetik ezeket.


Te a "molett" anyukát pici gyerekkel akarod azonosítani a számodra "szar tragaccsal".


Miközben nekem mondjuk ez százszor csinosabb, mint az összes csőgörény maca együttvéve.


Szóval eleve a dolog már itt bukik meg.


Meg aztán nyilván el tudod képzelni, nem kell hozzá kérdezősködni, hogy a szőke szilikonmaca mivel is "kereste" a kenyerét, vagy kinek is a járgányában ül?


De, ha neked ehhez ész kell, segítek: nem nehéz kitalálni, hogy akik kizsákmányolják az embereket azok csücsülnek drágább autókban, míg a SZÁMODRA molett anyuka, aki valójában pedig a csinos kategória, nos, ő pedig nem engedheti meg magának lévén van gyereke, és családja, náluk nem számít az autó, és nem is engedhetik meg maguknak...


A swift-es meg olyan "laza", és még huszonéves is, nyilván egy olcsóbb autót vette, vagy kapott a kreténje a szüleitől diplomára, vagy csak úgy..


Ennyire tényleg már nem lehetsz hülye, hogy ez komoly kérdésként merül fel benned, és elmélázgatsz rajta, mintha te találnád fel most a spanyolviaszt???


Itt mindenki ennyire buta????

2017. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jaj megint ez az autóról való megítélés...

Egy kocsi lehet részletre vett,kölcsönkapott,bérelt,céges,stb.

És nagyon sok ember van,akinek a kocsi egy használati eszköz,és nem fog sok milliót belefektetni.

Ezen kívül sokan képesek inkább megvenni egy drága kocsit,hogy menőnek látszanak,aztán albérletben kuporognak,meg tele vannak adóssággal.

Manapság egymás hegyén hátán van a sok autó,szerintem olyan nagyon nem lehet megállapítani egy kocsiból kifolyólag,hogy milyen ember aki vezeti.

2017. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérdező azért majd kíváncsi lennék neked milyen autód lesz.

Mert a kérdésedből ítélve, még egy tragacsod se. Buszozgassál csak tovább, nézzél ki a fejedből, s elmélkedjél ehhez hasonló értelmes kérdésekről.

2017. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ezen kívül sokan képesek inkább megvenni egy drága kocsit,hogy menőnek látszanak,aztán albérletben kuporognak,meg tele vannak adóssággal."


Mert aki egy 40-50 milliós Porsche Cayenne-t vezet annál biztos fennáll a lehetősége, hogy tele van adóssággal meg albérletben lakik. -_-

2017. máj. 20. 11:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Látom te sem a saját életeddel foglalkozol,hanem ott recskázol a busz ülésében.

A 40-50 millás Porschésnál talán még az is fenn állhat,hogy másnap megy a sittre drogterjesztés miatt.

De lehet az is,hogy nyert a lottón.

Vagy egy jól menő üzletember,aki full becsületesen kereste meg rá a pénzt.

Bármi lehet.

Nevetséges vagy az elméleteddel együtt.

2017. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennyire neked se lehet unalmas az eleted..
2017. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sürgősen szokj le erről, nagyon idegesítő.
2017. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd 30 négyzetméteres lakásban lakik,és hatalmas menő Mercije van,amivel hetek óta nem ment egy métert sem,mert valszeg benzinre meg már nem telik neki. Ejj de menő...
2017. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont leszarom az autók vezetőit buszozás közben.
2017. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!