Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vekony sracok. Mentek a...

Vekony sracok. Mentek a varosban es belétekkötnek. Mit tesztek?

Figyelt kérdés
es meg sose verekedtetek ilyen helyzetben mit tennel??

2017. máj. 20. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Aktiválnám a mangekyou sharinganom és elégetném az amaterasuval.
2017. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firedoom ***** válasza:
Tobbynire hordok magamnal kest. Nem, hasznalni nem szoktam, de ilyen esetben elokapom es a masik meggondolja magat. Eddig egyszer fordult ez elo, de akkor is egy kocsmaban, tehat nem jo pelda, de csak ez van.
2017. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küzdősportolok.

Gondolj bele milyen ijesztő a kötekedőknek hogy arra számítanak hogy befosok, közben meg egy tized másodperc alatt "piff-puff!" kapott 6 ütést. Mentálisan eléggé megrémíti, persze ha nem kapott K.o.-t (általában kapnak)

2017. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se verekedtem soha. Nálam eddig bevált hogy olyan magabiztosan és agresszíven reagálok hogy a manus azt érzi hogy mindjárt szétverem a buráját.Igaz belül be vagyok tojva de ez egy cseppet se látszik. Egyszer hárman kötöttek belém szégyen nem szégyen de akkor elszaladtam.
2017. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérném hogy viselkedjen tisztességesen, ha hozzám ütne, kihívnám a rendőrséget illetve ezek után akár börtönre is számí... Na ja, a rendőr kiröhögne, nekem meg betörnék az orromat, s véresen bebotorkálnék a sürgősségire ahol 1 óra után el is látnak. Hát na, mégsem Svájcban élünk.
2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy komolyabb a dolog, akkor max 1x meglepetésszerűen megütném, remélhetőleg nem épp egy fekete öves és aztán futnék és reménykedek benne, hogy nem egy Usain Bolt veszett el benne :D

Alkatomból és önvédelmi ismeretemből kiindulva szerintem a leglogikusabb az a futás, szégyen vagy nem szégyen... rövidtávon szerencsére jó vagyok benne; csak nagyobb távokon lehetnek gondok :(

Szerencsére még komolyabbra egyik sem fordult, inkább továbbmentem. Legutóbb egy este volt, hazafelé menet egy jegyet akartak eladni nekem egy szórakozóhelyhez... nem kellett és kissé agresszívabban lépett fel. Szerencsére megúsztam néhány szidással(felőlem pedig szidhat akár 1 hónapig is a nap 24 órájában) :D

2017. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!