Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan látszik hogy valaki...

Honnan látszik hogy valaki csak megjátssza a kedvességét?

Figyelt kérdés
Elég ijesztően hangzik hogy a legsegítőkészebb embereknek vannak a legnagyobb hátsó szándékaik (persze nem minden esetben). Nekem van egy lány osztálytársam, akinek már szinte kellemetlennek érzem a jelenlétét. Állandóan kedves mindenkivel, mindenkinek odaadja a vázlatait, mindig mosolyog, és mindenkihez nyájasan szól. Lehet hogy ezen az íráson nem érződik, de van benne valami furcsa, mintha nem az az ember lenne mint akinek mutatja magát, olyan pszichopata típus. Még a tekintete is üres, érzelemmentes. Egyébként sok kedves emberrel találkoztam már, de rajtuk nem látszott ez a természetellenesség. Ennek a lánynak olyan megkreált személyisége van, és mindenkinek azt mondja amit hallani akar. Hozzáteszem sok olyan dologról hazudik, amit mindenki tud hogy hazugság (ismerem a családjukat úgyhogy tudom) csak senkit nem érdekel mert biztos félreértettük, meg amúgy is olyan kedves. Mik lehetnek még a jelei annak hogy valaki nem őszinte?
2017. máj. 21. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy a megfelelési kényszere, azért ilyen "túl kedves ". Nem akar ellenségeket, azt szeretné ha mindenki szeretné őt. Az is lehet, hogy szeretethiányos vagy nem tudom. Ez csak tipp.


Hát az, hogy mik a jelei.. Ha valakit eléggé kiismersz, akkor tudni fogod a viselkedéséből. Milyen helyzetekben hogyan viselkedik. De én az emberek hangszínéből is tudok következtetni arra, hogy hazudik néha, ha elég jól ismerem az illetőt.

2017. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A műkedvesség buktatoja az idő.

Pl ugy tesz mintha valaki érdekelné, kedvesen hallgatja az illetőt, de ket perc mulva, vagy ha megjelenik más, már nem is követi, nem is érti, lelép.

Vagy tipikus megkérdezi hogy vagy, de a választ meg se hallja, vagy csak sietősen bologat hogy aha aha.

2017. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kezet fogsz valakivel mar tudhatod h milyenek a szandekai, vagy beszelgetes kozben a szajat nezed es abbol is ra jossz. A legzese, a szeme, a reagalasa a mosolyodra. Barmi. Figyeld meg kicsit az embereket es az idegeneken is at fogsz latni.
2017. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik szociopatának - nem biztos, hogy megjátssza, lehet, hogy valóban ilyen... nekem is tetszett egy ilyen izgatóan hátborzongató lány :)


Nekem az tűnt fel, hogy mindig mosolyog, és sosem szomorú, idővel rájöttem, hogy neki tényleg mindig jó kedve van, függetlenül attól hogy mi történik.

2017. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!