Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta számít férfiasnak a...

Mióta számít férfiasnak a borotvált mellkas?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok idős a 28 évemmel! De én úgy vagyok vele hogy a férfi szőrös és a gyerekek csupaszok!

#melkaszször
2017. máj. 21. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Totálisan igazat adok ezzel a gyerekek a csupaszok szöveggel! :D

Amúgy az van hogy minél melegebben nézel ki vagy annál "férfiasabb! Hány éves csajjal próbálkoztál? Mert szerintem még nem volt 18 ha ilyenen kiakad! Amúgy én is úgy vagyok vele hogy egy férfi az márpedig szőrös! Na jó azt elismerem hogy a hónom alját azt szőrtelenítem! Nem is fogy annyira a stift :D és nem is izzadok annyira! De semmi mást nem szőrtelenítek se a mellkasom se a seggem se a golyóm semmit!

2017. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Mássz vissza a fára, köszi!
2017. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 mond csak apád is meg nagyapád is borotválta magát?

Mert nem fogom csak azért leborotválni pl a mellkasomat hogy 1-2 csajnak tetszek! Szerintem ha férfi vagy akkor még olyan tízen éves lehetsz ha viszont csaj akkor egy tipikus plázacica akinek mindene a külső és én elvből nem állok szóba olyanokkal! Mert egy csaj legyen természetes és ne a sminkje tetsszen!

2017. máj. 21. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Annyi idős vagyok, mint te.

Sosem borotváltam más részem, csak az arcom. Az utóbbi két évben pedig másfél-két centis szakállat hordok. A feleségem imádja.

Szóval, sose add fel haver, mindig van remény! :)

2017. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én emlékszem anno férfi létemre már 13 évesen borotváltam a lábamat és a hónaljam. 15 évesen már gyantáztam a hasam és a mellkasom.... 20 évesen meg Elkezdtem borotválni a fejemet is. Sehol nem bírom elviselni magamon a szőrt és nem vagyok meleg! Az eddigi barátnőim elnézték nekem ezt a divathóbortom.
2017. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felesleges sztereotípia és közhely oda vissza.

Mindenki úgy kozmetikázza magát, ahogy jól esik és jól érzi magát.

Ha valakit zavar a testszőrzete, ugyan miért ne szedhetné le rendesen?

Nem hiszem hogy a csupaszított mellkasommal mindjárt nővé is operáltattam volna magam...,

2018. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!