Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért utálják az...

A magyarok miért utálják az Ír embereket? Én dolgoztam kint egy évet, most vagyok itthon egy hónapot, és leszögezem sokkal felszabadultabb a légkor, nyugodtabbak az emberek, nem gyűlölködnek/kötekednek és van közbiztonság.

Figyelt kérdés

Igaz inni szeretnek, de ezen kívül teljesen normális emberek. Amikor idehaza értem, meg kellett tapasztaljam ezt a nyomasztó légkört, ezt az áttaposok a nyakadon, ezt a nem tetszik a pólód, ruhád hajad, kinyírlak, azt hogy fellöknek az utcán, semmibe veszik a jogaimat stb...


azonban az íreket nagy szeretettel szídják és mocskolják. A legrosszabb dolog hogy a kint élő magyar kisebbség is gyűlölködik, Írországban.... ugyan úgy idegbetegek, és gyűlölködőek. Emiatt nem is barátkozom az ottani magyarokkal, csak visszahúznak minden tekintetben.


2017. máj. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mert nincs rajtuk sapka. Ha meg van akkor azért. Vagyis egyszerűen szeretünk mindenkibe bele kötni akár ok nélkül is. Volt két írországi angol tanárom és nekem is pozitív tapasztalataim vannak róluk. Nem a szadista kínzás volt jellemző rájuk, hanem az angol tanítása, ráadásul jól, könnyedén, öröm volt az órájukra járni. Mondanom sem kell hogy néhány osztálytársam és magyar tanárom viszont kötekedni próbált velük. Hogy miért? Hát például azért mert százszor jobban tanítottak mint 5 magyar tanár együtt. Vagy azért mert az ő óráikon akár még lázasan is megjelent mindenki mert jól érezték magukat ott. Míg a magyar nyelvtanárok óráin legtöbbször csak hárman voltunk, ráadásul Bastille-nek neveztük az óráikat a kínok miatt.
2017. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy magyart sem ismerek, aki utálná az íreket. Néhány ismerősöm volt kint turistaként, néhány dolgozni. Semmi bajuk nem volt velük, barátságosnak mondták őket. Egy haveri társaság Budapesten összefutott egy ír társasággal, tök jót söröztek.
2017. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, utáljuk őket?! Le vagyok maradva.... :'D Szerintem ne általánosíts, mindenki mást utál, nem feltétlen az Íreket. A lémyeg, hogy legyen ki utálni...
2017. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én pl a szomszédomat.
2017. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én meg téged..

Látod kérdező? :)

2017. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben, egy ismerősömtől sem hallottam, hogy utálná az íreket. De még csak nem is ismerek ilyen embert, pedig k...a sok ember között dolgozom.
2017. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most hallom ezt először. Az írek egy nagyon szimpatikus népség, valamilyen szinten rokonságban is állunk velük:


[link]


Ez meg az egyik kedven ír nótám:


https://www.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s

2017. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!