Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondom van a mindennapi...

Gondom van a mindennapi élettel. Mit kezdhetnék magammal? (16/F)

Figyelt kérdés
Társaságban nagyon gyakran elbambulok, nem tudok követni egy beszélgetést, nem tudom megoldani a konfliktusokat, visszaszólni másoknak. Nem is beszélve arról, hogy nagyon ügyetlen vagyok. Akár sportokról van szó, akár természetes fizikai kontaktusokról. Nem voltam ám mindig ilyen. Mi a gond velem? Mi okozza ezt?

2017. máj. 22. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Társaságban nagyon gyakran elbambulok, nem tudok követni egy beszélgetést"


Mikor felkelsz már akkor dobj be pár espresso-t.


Nem viccelek, ez full komoly.

2017. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ebben mi a gond?
2017. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb úgy minden
2017. máj. 22. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
első: [link]
2017. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de mit szeretnél??

Szerintem nem gond semmi sem, amit leírtál.


Egy konfliktusban az ignorálás a leghasznosabb. Nem kell tudni visszaszólni.


Társaságban elbambulsz: ezzel max az a gond, hogy minek jársz olyan társaságba, ami nem érdekel? Keress téged érdeklő elfoglaltságot!


Ügyetlenség pedig csak gyakorlás kérdése. Esetleg szorongásé, de arról nem volt szó, úgyhogy gondolom nincs

2017. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mennék olyan társaságba ami nem érdekel de az osztálytársaimat, meg hogy kik járnak a sulimba azt nem tudom megválogatni. az ignorálással pedig az a gond hogy emiatt nem tartanak elég tüzesnek vagy nem is tudom. és a csajoknál is rontja az esélyeimet ha nem látják rajtam hogy ki tudok állni magamért.
2017. máj. 22. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki se látja...


A csajok sem. Főleg akik nem is ismernek.



Alaptalan a félelmed. Túlgondolod.

2017. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!