Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy a francba lehet gyógyítan...

Hogy a francba lehet gyógyítani azt a panaszomat, hogy pánikroham tör rám, ha autodidaktikusan meglátok egy programozási felületet mert nem értek hozzá?

Figyelt kérdés

Megszereztem a Visual Studio 2013-at, de egyrészt kb az összes szabad helyemet elfoglalta a gépen, másrészt meg pánikba estem, mert nem értettem a C# tankönyv ellenére sem, hogy mit hogyan kell csinálni.


Szeretnék megtanulni programozni, de kifejezetten ragaszkodom ahhoz, hogy valaki szakember mentoráljon engem a legeslegkezdetektől egészen diplomáig. Ráadásul a tanítás alatt ingyenes, majd akkor fizetnék legfeljebb egy ilyen szakembernek, ha van munkám és akkor is csak részletekben tudnék legfeljebb és örülhetek ha nekem marad valami. Könyvből meg más forrásból képtelen vagyok magamtól, mert túl hülye vagyok ehhez, hogy magamat képezzem. Ránézek a könyvre és nem értem, mert nem magyarázza el nekem élőben. Videót se találni és amit találok az is kínai számomra.


2017. máj. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A felismeréssel, hogy ez nem neked való szakma....
2017. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan nincs, hogy nem nekem való szakma. Akkor mégis mi a rohadtélet az én szakmám? Honnan tudjam, mire vagyok jó?
2017. máj. 22. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Angolul tudsz? Mert vannak jó online kurzusok, tényleg kezdőnek. Bár nem tudom, hogy pont c#-ban e.


Amúgy ez egy elég absztrakt dolog. Rá kell állni az agysejtjeidnek, ami meg úgy történik meg, ha töltesz időt ezzel minden nap.


Amúgy egy kulcsszó programozásban, hogy: ne pánikolj :D ez később is kelleni fog.

2017. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetem ingyenes. Főleg proginfóra alacsonyak a pontszámok, mert hatalmas a hiány.
2017. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!