Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik ember tipus a...

Nektek melyik ember tipus a szimpatikusabb a korrekt, igazságos, nem feltűnően kedves vagy a nagyon barátságos, aki szélsőséges vislekedésekre is hajlamos, másoknak cinikusan befelelgető?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

első benyomásnál a 2., ami aztán nagyon sokat jelent a kapcsolatban.

Az 1.-nek akár évekbe is telhet, de végül szimpatikusabb lesz, mint a 2.

2017. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első.
2017. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jól megfogalmaztad, az 1.-nek évekbe telhet,de hosszútávon szimpatikusabb lesz.A valódi értékek idővel jönnek felszinre.
2017. máj. 23. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Az 1.

Szerintem nem kellenek évek ahhoz, hogy kiderüljön a 2. szélsőséges viselkedése :)

2017. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: néha évek se kellenek,ha jó emberismerő valaki.De előbb utóbb mindenképp kiderül.
2017. máj. 23. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire vonalasan nem kategórizálhatóak az emberek.


Magánéletben megválaszthatjuk hogy kit szeretünk, kikkel barátkozunk, haverkodunk. Itt jellemzően egzisztenciális érdekek sem ütköznek, ezért jobban lehetünk korrektek.


Munkában viszont versenyhelyzet alakulhat ki sokszor. Amikor pl. a családunk egzisztenciális helyzete a tét egy létszámleépítéskor, vagy vezetői kinevezésnél, akkor a fair play másik kollégàval szemben már nem várható el.

2017. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: nem kell ehhez jó emberismeret.

Ha valakin csak évek alatt tapasztalunk olyat, hogy szélsőségesen viselkedett egy-egy helyzetben, arra nem lehet mondani, hogy szélsőséges a viselkedése.

Ha valaki valóban szélsőséges, az napokon belül kiderül.

2017. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

Én az ilyen alattomos, mások háta mögött ügyködő, cinikus embereket szeretem.

Nem jók a szimpi-korrekt-igazságos emberek.

2017. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!