Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb embernek miért...

A legtöbb embernek miért hihetetlen ha valaki 30-40 felett is egyedül él, és nincs senkije?

Figyelt kérdés

Ugye az az elfogadott társadalmi forma, hogy kapcsolatban él az ember, és kinézik azt aki ettől eltér. Nos bár huszonéves vagyok még csak, én is úgy érzem hogy ha lesz is valakim, hosszabb-rövidebb ideig, többnyire magam embere leszek.

Van tudomásom ilyen személyekről, egy férfi, és egy nő, családi ismerősök, és úgy vannak beállítva hogy nagy lator az ember, a nő meg világ k****ja és nem marad meg mellette senki(ez hülyeség szerintem, mert egyedül vezet egy fodrászatot, és jó világa van)


Én egyrészt azért vagyok most is egyedül mert mindig más tetszik épp, és ebből kifolyólag el sem jut ismerkedésig a dolog


2017. máj. 23. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha így folytatod, egyedül is maradsz.

Már az is valami, hogy észrevetted.

(ne maradj egyedül, az nagy hiba, zuhanó repülés a pszichiátrián landolva, vagy még rosszabb.)


Nem hihetetlen, ha valaki egyedül él.


Fordulj szakemberhez.

2017. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez mitől baj, ha nincs senkim? Ha egyébként van munkám, házam, és csak úgy élek.
2017. máj. 23. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Mitől lenne ez hihetetlen? Pontos statisztikát nem tudok, de a 30-40 évesek nagyon nagy százaléka él párkapcsolat nélkül. Nagy részük persze nem önszántából.

Sosem tudhatod, hogy mi lesz a jövőben. Én hihetetlenül antiszociális vagyok, kerülöm az embereket, sosem tudtam volna elképzelni, hogy együtt éljek és folyamatosan együtt legyek valakivel. Ráadául 30 évesen még egyedül voltam és már lemondtam arról, hogy valaha is lesz kapcsolatom. Aztán megismertem a férjem és bár non-stop együtt vagyunk, ez egyáltalán nem zavaró, sőt nagyon szeretek vele lenni. régebben senkit sem tudtam huzamosabb ideig elviselni, állandóan egyedül akartam lenni! Most meg nem.

Sztem ne foglalkozz azzal, ki mit mond, élj úgy, ahogy szeretnél.

2017. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a kérdés, nem 30-40 évesen IS egyedül él, hanem éppen 30-40 éves, és éppen egyedül él.
2017. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha te igy erezed magad jol akkor miért ne? A párodnak se lenne jo ha csak azért lennel vele mert ez az "elvaras". Vannak olyan emberek akik egyszerűen ilyen beallitotsaguak :) De lehet egyszer jön majd valaki aki megváltoztazja ezt benned sose lehet tudni mi lesz
2017. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

„az az elfogadott társadalmi forma, hogy kapcsolatban él az ember”


Ez után mi a kérdés még? Megválaszoltad! 😃

2017. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs se törvény, se előírás arra, hogy mindenki párkapcsolatban élje le az életét.


Az arany kémiai affinitása sem olyan, mint a hidrogéné.


Azért ajánlott elsétálni egy pszichológiai beutalásért (házi orvosnál ingyenes), csak ön-megnyugtatólag.

Nem biztos, hogy baj van.

Csupán csak így látod jónak és nem szeretnél többet.

2017. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, ha valaki úgy dönt, hogy nem akar gyereket, és nem szeretne házastársat/élettársat.


Én huszonéves férfiként gondolom úgy, hogy a jövőben, amikor sikerül végre valahogy saját lakáshoz jutnom, akkor nem szeretném azt megosztani mással. Ennek oka, hogy a világ, a társadalmi berendezkedés annyira elkorcsosult, hogy az ebben felnőtt nők között már nem hiszem, hogy találnék olyat, akivel szívesen leélném az életemet.


Az értékek felborultak, az emberi ösztönökön uralkodó korlátok lassan teljesen eltűnnek, ráadásul a törvények kifejezetten ellenségesek a dolgozó férfiakkal szemben.

Ha megházasodsz és gyereked születik, az anyja pedig pár év múlva úgy dönt, hogy beadja a válópert, neked annyi. Elbukod a házad, a kocsid, a vagyonod, és hosszú évekig fizetheted a gyerektartást.

Ha csak élettársad lesz, aki mondjuk elfelejti bevenni a fogamzásgátlót, és úgy dönt, megtartja a gyereket, megint csak bukás. Bármi történik egy ilyen helyzetben, egyedül a nő akarata a mérvadó.


Ráadásul egy mai lány, aki a "modern" liberális-feminista elvek szerint nőtt fel mégis mit tudna nyújtani? Aki Wellhellon, Halott Pénzen, Éjjel-nappal Budapesten, Való Világon és más hasonló szennyeken szocializálódott?


Hát köszönöm, én ebből nem fogok kérni. Inkább leszek egyedül, csendben, nyugalomban, békében, minthogy megosszam mindenemet egy, a mai elcseszett világ által kitermelt nővel, akinek én vagyok mondjuk a tizenötödik pasija.


(Végül pedig kérem, hogy spóroljátok meg a "nem minden nő egyforma" jellegű válaszokat. Igen, mindenki más, de a világ, amiben felnőttek, a törvények, amik érvényben vannak, az ösztönök, amik a döntések mozgatórugói, ugyanazok.)

2017. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!