Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy az összes...

Hogy lehet az, hogy az összes osztálytársam már régebb óta angoltanárhoz jár, mégis sokkal jobb vagyok náluk?

Figyelt kérdés
Az osztályomból mindenki jár angol tanárhoz, kivéve én. Mégis sokkal többet tudok, pedig én nem járok tanárhoz, csak angol zenét hallgatok, és sok angol videót nézek. A kiejtésem is jobb, pedig senki nem tanította nekem.

2017. máj. 24. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Na vajon? Ismered azt a szót, hogy tehetség/érzék/adottság/affinitás stb. Ez olyan mintha 210 centisen értetlenkednél, hogy az osztálytársaid miért nem tudnak zsákolni, mikor állandóan gyakorolnak és edzenek. Ha nem olyan génekkel születtél volna, hogy ilyen jó nyelvérzéked legyen, akkor most te is szenvednél, mint a többi.
2017. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Most panaszkodsz vagy dicsekszel? Egyébként meg örülj neki, hogy jó a nyelvérzéked, gratulálok is hozzá, illetve büszkeséggel tölthet el, hogy mennyi pénzt megspórolsz a szüleidnek. :)
2017. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem, csak már feltettem ezt a kérdést, mert kiváncsi vagyok, hogy a többiek ilyen "bénák", vagy én vagyok jó?
2017. máj. 24. 17:35
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez azért van, mert csak angol zenét hallgatsz, és sok angol videót nézel.


A csajom is így tanult meg angolul mellesleg, hogy kizárólag angol nyelvű zenét hallgat.

Én meg nem hallgatok zenét, szar is az angolom.

2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Téged érdekel az angol, őket nem. Ennyi. Amit az ember szeret és érdekli, azt gyorsan megtanulja, nincs ebben semmi különleges. Te meg mást tanulnál meg sokkal nehezebben, mint ők
2017. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem sem annyira érdekel az angol xd. Csak nem szeretem a magyar zenét, és a magyar youtube viedókat sem.
2017. máj. 24. 17:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha érdekelne, már rég tudnék teljesen.
2017. máj. 24. 17:50
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
A dologban azért az is benne van, hogy aki olyan "kényelemben" nő fel, hogy szülei magántanárhoz járatják, az elkényelmesedik és ellustul.
2017. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
17:52 Ez h.lyeség.Általános suliban és középsuliban is végig magán matektanárhoz jártam a szüleim pénzén, egyetemen viszont nem, ott elsőre 5-ös lettem belőle. Angolból csak suliban tanultma, aztán diploma elött fél évvel kezdtme el magántanárhoz járni és egyből meglett, pedig azelött sík h.lye voltam belőle. Nem is értem az összefüggést
2017. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Van benne valami.
2017. máj. 24. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!