Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti jártatok már így? :D

Ti jártatok már így? :D

Figyelt kérdés

Volt egy srác egy éve,aki csak húzta az agyam, de végül nem akart semmit. Én nagyon szerelmes voltam belé, aztán egyszercsak "mérges lettem" rá, és azt mondtam,azért is megmutatom ki nem kellett neki.:D

Sokat tanultam az egyetemen, nagyon sok ismerősöm lett,mert mindig minden programban benne voltam, elkezdtem heti 4x futni, edzeni, teniszre járni, új hajat csináltattam, lett egy külön albérletem. Közben befejeztem az egyetemet, elkezdtem egy másikat is. lett egy nagyon jól fizető állásom, sokkal több pénzem, közben a divat iránt is jobban érdeklődtem, meg tudtam venni a nagyon drága divatos ruhákat , sminkek terén is kifejlődtem. Az önbizalmam is nőtt. a dolgok egyre jobbak lettek.

3 évembe telt ez. Előtte sem voltam azért rossz csaj állítólag, de most tényleg úgy érzem,hogy igen,elértem mindent,amit akartam.

Aztán ,éppen 3 év múlva ,2 hete összefutottunk a pasival. Teljesen véletlenül,mintha a sors akarta volna.

Azóta írogat, hív, próbál nálam bevágódni.

Tudni kell,hogy ez a pasi 13 évvel udősebb nálam, csak úgy falta a nőket mindig.

Sajnos én most megint ott tartok,mint 3 évvel ezelőtt.:D megláttam és végem volt.

De van bennem egy olyan,hogyha akkor nem kellettem neki,most már ne akarjon.

Viszont megint szerelmes vagyok,úgy érzem:(

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Egyszerűen senkitől nem kapok egy értékelhető véleményt:D

24N



2017. máj. 25. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Az elejét elírtam, 3 éve:)
2017. máj. 25. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a pasit.
2017. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmes? Na ezen jót nevettem.


Ilyenkor azért elég nagy sokkban vagyok, hiszen egy 24 éves ""nőről"" beszélünk. Erre azzal találod szemben magad, hogy igen... még ezek se nők. Az írásod olyan szinten tükrözi a tipikus idióta tinilányka stílust, hogy az már beteges.


A férfiak lassan már csak a 30-as korosztályt vadászhatják le (egy-két figyelemreméltó kivételtől eltekintve), mert amit előtte találnak, az kész röhej.


De akkor segítek: Vagy te a francokat szerelmes. A fogalmát sem érted a szónak.


A saját éned fejlesztésére viszont büszke lehetsz, de nem kell átesni a ló túloldalára. A helyes döntés? Érj még egy kicsit fejben, mert az írásod szegényes belső éneket sejtet, ami a b**ziknál vagy éretlen kisfiúcskáknál oké lehet, de a férfiaknál nem menő.

2017. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor... te most mindent azért csináltál, hogy ennek a fickónak megmutasd, te milyen überfa*za vagy? Nem azzal van a baj, amit tettél, mert végül is ezek pozitív változások, bár az, hogy van egy jól fizető állásod(és gondolom szereted is csinálni), de azért még elkezdesz egy szakot, nekem olyan felesleges nagyzolásnak tűnik ebben a szövegkörnyezetben(!) - hangsúlyozom, ebben a szövegkörnyezetben -, hanem azzal, hogy mindezt nem magad miatt tetted. Csak azért, hogy majd ő lássa, te jobb vagy, mint bárki más, mert neked két diplomád, egy valag pénzed és divatos ruháid vannak. Most komolyan, ez lenne a fő indok a szerelemre? És ettől lesz valaki a párja szemében értékes? Lehet, hogy valahol így van, de számomra ez természetellenes, és furcsa. Ha valaki igazán szeretne, az nem ezt nézi majd, hanem a személyiségedet, az meg nem változott attól eltekintve, hogy valamivel több önbizalmad van. Talán kicsit zavaros lett az írás, de azért remélem érthető. :)
2017. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ki akar fugazni, hogy megmutassa a sok pozitiv valtozas ellenere is ugyan ott vagy mint amikor kikosarazott. De ez nem is kerdeses. Ugyan ott tartasz csak sikerult tobb anyagi javat felhalmoznod. Ha fejben nem valtozol megette a fene.
2017. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a lekvárt. Ismerkedj velem inkább!
2017. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Agyilag viszont nem sikerült sokat fejlődni. Kislány, ez a férfi a külsőségekre megy. Most már nézel úgy ki, hogy meghúzna, aztán ennyi. Utána mehetsz, amerre látsz, millió ilyet kap még. Ne áltasd magad, naív vagy, ha szétteszed neki, utána mehet a rinya tovább.
2017. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!