Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a facebookra...

Miért kell a facebookra minden 2ik párnak a gyerekéről fotót kitenni? Ettől ők többnek érzik magukat? Tényleg ennyi lelkiszegény ember van? : )

Figyelt kérdés

#Shhshsbs
2017. máj. 25. 13:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez sokkal gázabb,meg szánalmasabb,mint aki az új kocsijáról ugxan ennyi képet tesz fel. Mert a gyerek szerintem nem egy eszköz.... :)
2017. máj. 25. 13:30
 2/13 A kérdező kommentje:
*Aminek a mutogatásával kiéld a kisebbségi komplexusod. - ez lemaradt az előzöből...
2017. máj. 25. 13:31
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát egy-két fotó még nem a világ, de amikor már a profilkép is a gyerekük...Amúgy szerintem egy autó mutogatása ugyanolyan gáz, bár az inkább prolibb.
2017. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Azt ertem, hogy nem erted, de hogy ezt ilyen gyoker stilusban kell eloadni, hogy lelkiszegenyek meg stb?

Konkretan mi bajod van?

Nem gondolnam, hogy egy kocsirol 50 kepet feltenni (ami egy elettelen targy, es gyakorlatilag mindig ugyanugy nez ki) egyenlo lenne, vagy barmilyen fomaban is helyen valobb, mint az, ha valaki a gyerekerol (aki ido kozben cseperedik, es kozos elmenyekben van reszuk) tesz fel ugyanannyi kepet.

Miert gondolod, hogy jogod van ilyen stilusban minositeni barkinek barmilyen megosztasat? Ha nem tetszik, nem kell nezegetni.

Es meg mielott felreetrened, en kb semmit nem oszok meg magamrol rendszeresen (kb 2 evvel ezelott, az eskuvoi fotokbol tettem fel utoljara nehanyat, profil kepet evente 1x szoktam valtoztatni), sot! gyerekem sincs meg, tehat ot sem mutogatom.

En szemely szerint ugyanigy nem ertem a koktelozos, ebedelos, reggelizos, kavezos, meg a kacsacsoru szelfizoket sem, ugyhogy ilyen alapon nem igazan tennek kulonbseget, hogy ki a lelkiszegeny, vagy ki nem...jelen pillanatban inkabb aggatnam rad ezt a jelzot.

De emugy kerdezd meg az ismeroseidol, akik kiteszik, vagy nekik mar nem mered eloadni ezt a stilust?

2017. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Én ilyenkor azt nem értem, hogy miért nem gondolnak bele abba, hogy az a gyerek egyszer felnő és nem biztos hogy örülni fog neki hogy ország világ láthatott róla esetleg olyan képet ami csak a családra tartozik...
2017. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

5:

Épp ez a biztosíték arra, hogy 20 év múlva már nem lesz népszerű a Facebook. Nagyon nem lesz menő olyan oldalra regisztrálni, ahol a szüleid több száz csecsemő kori képet posztoltak rólad :-)

2017. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4ik nem vitatkozom veled,az 5ik pont leírta finomabban azt,amit gondolok. Képzeld én sem posztolgatok. A stílusom meg ilyen tudják az ismerősök is. Ahogy írtad.l akinek nem tetszik nem kell nézegetni. Ez esetben válaszolnod sem jell ha a stílusom nem tetszik. 5-6 válaszolónak meg köszi azértelmes választ. Szép napot!:)
2017. máj. 25. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját életéről posztol.

Én inkább azokat tartom abnormálisnak pl aki állandoan focistákrol meccsekről posztol, közben semmi köze a sportághoz azonkivul hogy általánosban focizott.

Ma egy szerencsétlen aki ha egy focimeccsre eljut nézőként az már nála nagy wasistdas


Vagy pl van egy beteg féltékeny srác aki minden exét nyilvánosan járatja le. Már sajnálom a kövi áldozatát előre


Ja es nem egy pasi, aki el kezdett edzeni de amugy totál bi, vagy igazábol az neki az edzés hogy a hájas vádliját fényképezi a teremben, röhejes hogy Arnoldrol (Sczwarzenegger ha jol irom)posztolgatnak..közük nincs hozzá


Nekem ezek az abszurdzmok

2017. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez is wgy nézőpont utolsó,van benne igazság. :) Nekem meg pont a gyerek posgtolgatók azok. Mert az oké,hogy 1-2 nő(pláza cicusok,vagy egy "valóság"showban szereplő női egyedek... már km státusz szimbólum,mijt egy luxuskocsi,vagy telefont vagy xy fajtiszta a gyerek. De aki csak azért teszi fel a gyereket,hogy "jajj nézd nekem mim van milyen cuki a kis fiam,kis lányom",stb na ez
2017. máj. 25. 15:17
 10/13 A kérdező kommentje:
az abszurd nálam. Gyereket bárki tid csibálni nincs benne semmi extra,és 99%uk aranyos is. :)
2017. máj. 25. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!