Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha nem tudok...

Nagyon gáz, ha nem tudok becsajozni? 28F

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Üdv a klubban.


29/Agglegény

2017. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért egy kufirc időnként csak csak befigyel nem?
2017. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En jarok veled
2017. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Addig van nyugodt életed.
2017. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, bár én anno lejjebb adtam az igényekből, de csak alkalmi kapcsolatnál, amíg nem találkoztam egy nekem való lánnyal. Sok lány van, aki szintén csak kósza kufircot keres. És ne nézz hülyének, de a társkereső sem ördögtől való.
2017. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem mindenkinek egyenlők az esélyei meg nem mindenkinek felelnek meg a mai nők ezért hangyányit sem gáz.
2017. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Nah elérkeztünk a szokásos "mai nők(férfiak)" témához. XD

Definiáld már kérlek, hogy mai nők alatt mit értesz? Ismersz több millió mai nőt személyesen?

Csak azért kérdezem, mert a barátnőm is mai nő...:D

2017. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár attól függ mit keresel. Komoly párkapcsolatot, kósza egyéjszakásat. Nem könnyű egyik sem. Szórakozóhelyen szerintem nehezebb, mint neten, mert a piától agresszívebbek az emberek. 23% Nyugi, te sem kellesz a mai nőknek. De egy neandervölgyit csak találsz valahol.
2017. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem gáz. az erőltetett direktbe csajozás nehéz dolog...
2017. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez, hogy most komoly vagy nem komoly kapcsolatot keresek ez mondhatni változó.Van olyan időszakom amikor szeretnék komoly kapcsolatot és van amikor még várnék vele.

Jelenleg nem akarok komoly kapcsolatot, de lehet, hogy 3 hónap múlva megváltozik.KI tudja?

2017. máj. 25. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!