Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ekkora divat lett ma...

Tényleg ekkora divat lett ma az LMBTQ?

Figyelt kérdés

Én nagyon sok ilyen rendezvényt és oldalt látok, mind neten mind élőben, és úgy veszem észre, hogy a fiatalok körében egyre népszerűbb a biszexualitás, meg hogy nem tudják eldönteni, hogy fiúk, vagy lányok.

Nekem semmi bajom a melegekkel, és elhiszem, főleg mert egy barátom meleg volt, és láttam mennyire szenved. Szóval ezt a részét elfogadom.

Na de ezt a deviáns "divatot", meg hogy lenyomják az emberek torkán, hogy nem léteznek nemek, hanem csak a társadalom miatt alakultak ki... na ez már nagyon sok.



2017. máj. 25. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

A szexualitás nem népszerűség meg divat kérdése, ezt fogjátok már fel.

A problémád sem értem. Unatkozol? Menj le fogócskázni!

2017. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Inkább csak most merik egyre többen felvállalni.

Én hetero vagyok, voltam már homoszexuálisok szórakozóhelyén és nem változtam át. :P


Azzal olyannal mondjuk nem értek egyet, amikor pl. fiatal fiú sminkelt és körbe lett ugrálva, hogy milyen bátor. Egy szinte gyerek ne használjon sminket. :D

2017. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg, mert az emberek hajlamosak túlzásokba esni.

Hogy valaki egyenjogúságért küzd, az egy szép dolog lehet, de sokan már átestek a ló túloldalára, és egyrészt nem egyenlőséget hanem különleges bánásmódot követelnek. Másrészről pedig tényleg, főleg a fiatalok körében mindig is divat volt egy-egy adott szubkultúrát majmolni. Csak nézz vissza mondjuk egy 15 évvel, az összes "menő" hülyegyerek attól érezte magát valakinek, ha raszta hajjal, térdig tolt gatyával, oldalra fordított silddel jelezhette mindenkinek hogy ő mekkora egyéniség, pedig egyiküknek sem volt semmi köze amúgy az afro-amerikai kultúrához.

Most is ugyanez megy, csak az aktuális majmolnivaló ez az LMBTQ kultúra, mert manapság ez számít felkapott témának. Majd elmúlik ez is pár év múlva.

2017. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
És mégis ki az aki leakarja nyomni a torkodon? A média.
2017. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem csak a médiáról van szó. Az emberek fejében van egy hatalmas kavalkád. Meg egyébként meg lehet figyelni, hogy míg pl elfogadom a melegeket. De vannak olyanok az LMBTQ meg meleg körökben, akik ha családról, heterokról van szó, akkor mindjárt támadásba mennek át és provokáció. Egyfajta kettősmércét alkalmaznak, és nagyon durva mércét. Igazából mindig kiderül róluk, hogy az elfogadás és az egyenlőség no meg a szólásszabadság álarca mögé bújnak, holott a legnagyobb kirekesztők, ha nem az ő mantrájuk megy :)

Erre egész jó példa az első válaszoló reagálása.

Ha nem oké szerintem, hogy valaki nem tud dönteni, hogy fiú vagy lány és ez nem oké, akkor csakis náci lehetek.

2017. máj. 25. 15:30
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ennél sokkal nagyobb problémák, amiket figyelmen kívül hagysz. Nem sok fiatal gondolkodik úgy, mint amiket említettél. neked mégis velük van problémád, pedig sokkal nagyobb gondok is vannak az országban.
2017. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De kikről beszélsz kérdező? Ennyi meleget/leszbit ismersz, és diskurálgatsz is velük?


Megmondom őszintén, engem sohasem értek ilyen atrocitások.


Az meg tény, hogy vannak idióták a homoszexuálisok és a heteroszexuálisok között is.

2017. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, minden emberben van animus és anima, azaz férfi és női rész. Szerintem aki az LMBTQ-t majmolja, az nem neked, hanem magának árt, őt fogják csúfolni nem téged. Javaslom ignoráld ha valaki tönkre akarja tenni magát, megmenteni úgy sem tudod.
2017. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
A szexuális orientáció és a nemi identitás nem divat, hanem az egyén személyiségének a része. Nem olyan dolog, amit úgy brahiból magadévá lehet tenni, aztán amikor megunod, akkor abbahagyod. Aki a saját neme iránt (is) vonzódik, az egész életében vonzódni is fog, függetlenül attól, hogy a környezete mennyire elfogadó vagy éppen elutasító ezzel szemben. Aki pedig soha nem vonzódott a vele azonos neműekhez, az nem tudja csak úgy eldönteni magában, hogy "jól van akkor ma délutántól most már én is kipróbálom, milyen melegnek lenni, mert ez olyan klassz dolognak tűnik", aztán ahogy elüti az óra a delet és meglát egy jól kinéző azonos nemű embert, azonnal merevedése lesz v. benedvesedik! Ez nem döntés kérdése! Ergo nem is "divat".
2017. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

#9

Nem is azokról az emberekről van szó, akik tényleg melegek vagy transzexuálisok (legalábbis én nem rájuk gondoltam a 3. válaszomban), hanem azokról akik tényleg divatozásból direkt úgy öltöznek és sminkelnek, úgy viselkednek mint a melegek, mert épp ezt tolták az arcukba sűrűn a médiában, és azt hiszik ez a menő, meg ez a divat. Miközben egyébként hetero, vagy szélsőségesebb esetben is még az identitását kereső kamaszokról van szó, nem pedig tényleges melegekről.


Érdekességként esetleg nézd meg a South park 7. évad 8. részét, South park is gay/Melegedő South park címmel. A sorozathoz méltón nyilván eltúlozva adja elő magát, de pontosan erről a kulturális eseményről szól, amikor az emberek divatból kezdenek melegként viselkedni.

2017. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!