Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le arról, hogy...

Hogy szokjak le arról, hogy túl sokat beszélek?

Figyelt kérdés

Mondták már, hogy elég sokat beszélek, meg nekem is feltűnt már, hogy amikor más elmondja, miről szólt pl. egy film, amit nézett, összefoglalja kb 5 mondatban, én meg egy fél óráig képes vagyok részletekbe menően pofázni róla..

És a legrosszabb, hogy hiába tudom, hogy sokat beszélek, nem tudok róla leszokni, mert nem tudom, milyen információk fölöslegesek a mondandómban, hogy esetleg kihagyjam őket, mert attól félek, akkor nem tudják a többiek elképzelni, amiről beszélek, vagy mondjuk azt hiszik, kamuzok..

Szerintetek így soha nem fogok leszokni erről?


2017. máj. 25. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj sincs azzal,hogy sokat beszélsz.Nekem is sok idő kell,amíg minden dolgot elmondok,amit szeretnék.
2017. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajlamos vagyok sokat beszélni. Inkább elmondom részletesebben én is, hogy biztos ne értesenek félre. Meg én társalogni szeretek, nem pedig a harapófogós kommunikációt.
2017. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szerintem se lenne baj egyébként, csak már páran megszóltak, hogy unják, hogy fél óráig hallgatják, amíg elmondok valamit, amit más pár mondatban összefoglal...Meg volt már, aki energiavámpírnak nevezett emiatt, mert szerinte meg se lehet szólalni mellettem, mert be nem áll a szám, ami amúgy szerintem rohadtul nem igaz, mert mikor beszélek, figyelem a másik reakcióit és ha látom rajta, hogy hozzá akar szólni, megállok...De mindegy :/
2017. máj. 25. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, inkább csinálj vele karriert motivációs előadóként! :D
2017. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!