Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is van ismerőse, aki...

Másnak is van ismerőse, aki folyton a konfliktusokat keresi?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom(nő), telefonon vagyok kénytelen beszélni vele papírmunkák miatt, de ismerem gyerek kora óta, már akkor is ilyen volt.

Szinte mindig feszültség volt körülötte, beszólt mindenkinek, szórakozott mindenkivel, sértegetett akit lehetett.

De akivel csak beszélt, mind ezeket hallom vissza, hogy összeveszett velük, és majd szétrobbannak a dühtől.

Sosem bántanék nőt, de néha már én is ott vagyok, hogy.....

Már csak azért se tehetném, mert tőle függ most jópár dolog, és valahol élvezi, hogy van egy kis hatalma, és visszaélhet vele. Még csak szívességet sem tesz evvel.



2017. máj. 25. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj en is sok ilyen rosszindulatu idegesio embert ismerek...az ilyenekkel nem kell foglalkozni csak ugy el mesz melettuk ..meg teszed amit kernek es maskepp leszarod oket magasrol hadd didjen azt amit akar magarol...ugy is ha igy folytatja nem marad egy baratja se..
2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hidjen mellettuk,,,javitas
2017. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, kétszer comb szúrással és egy rendőrségi üggyel lett gazdagabb, de ez töredéke annak ahány embert összevert szórakozóhelyeknél, meg úgy általában aki nem tetszett neki belekötött és kiprovokálta a balhét, hogy leüthesse a másikat.
2017. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nővérem, hogy vinné el az ürdüng >:(
2017. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!