Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hurrogják le a jövőt...

Miért hurrogják le a jövőt illető terveimet?

Figyelt kérdés
Több ismerősömmel való beszélgetésem közben szóbakerült, hogy ki mit tervez a következő évekre. Először csak Mo-n belül szerettem volna másik városba költözni, de most inkább külföldre mennék. Amikor felvetem ezt az ötletemet, főleg 50+osok úgy néznek rám mint egy darab sz.rra és flegmán kérdezősködnek: "minek mész oda?" "azt hiszed ott jobb lesz?" "naív vagy" stb... Még véletlenül sem kérdeznék meg normálisan, hogy miért döntök így, egyből rámförmednek. Miért kell így lehúzni az embert? Még ha nem is jön be amit szerettem volna, legalább megpróbáltam, tanulok belőle. Nem az ő kárukra cselekszem, akkor mi a problémájuk? Arról nem is beszélve, hogy az ő rokonságukban is van, aki kint dolgozik/ él, róluk meg megy a duma, hogy milyen sok pénzt keresnek, milyen jól élnek, milyen jó döntést hoztak, de én kb mit képzelek magamról, hogy el akarok menni.
2017. máj. 26. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Irigyek, ennyi. Ahelyett, hogy fognák magukat és kimennének ők is. De neeeem, inkább lehurrogjuk a másikat, visszahúzzuk, nehogy már jobb legyen neki... Ez a tipikus zsírmájas, fogatlan, aluliskolázott, fizikai melós emberek mentalitása... Hányinger.
2017. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A környezeteddel van a baj, gondolom faluban laksz, és szűk látókörű, korlátolt, buta, irigy emberek mondják ezeket. Egyébként való igaz, hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés, pl. én is kimentem és jól átvágtak, de az már az én bajom, viszont szerintem mindenkinek vanak olyan ismerősei, akik csak azóta boldogulnak, amióta kimentek külföldre. Próbáld ki, semmit sem veszítesz, sőt ha nem vagy olyan béna mint én, akkor jó lesz.
2017. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van benne építő nellehű kritika, akkor azt érdemes átvizsgálni. A fasságot meg ignorálni kell. Hagyd ott a beszélgetést.
2017. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy egy nagyobb városban élek, szóval ezek szerint nem csak a falusiak között vannak tanulatlan, egyszerű gondolkodású emberek.
2017. máj. 26. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkatársam meg mindig azzal nyaggat, hogy húzzak ki németbe dolgozni.. :D ő +40 én 23


Egy hegesztő

2017. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!