Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok embernek miért természetes...

Sok embernek miért természetes hogy mindig van valakije?

Figyelt kérdés

Én nem érzem a késztetést hogy más után menjek, ha lepasszol, csalódás van belőle, így meg nem ér meglepetés.

Némelyik korombeli már együtt él a másikkal, nekem pedig sose volt senkim, persze szórakozóhelyen volt egy-két csók, meg másnap, harmadnap egy találkozás, de abból sem lett semmi, mert nyűg volt hogy na most menjünk megint valahova.


Ezen a téren teljesen érdektelen vagyok, aki tetszik azt megnézem, de ennyi.

24F


2017. máj. 26. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonlóan vélekedem minderről, annyi különbséggel, hogy szórakozni sem járok, nem igényelem a társaságot, sem pedig a párkapcsolatot (ami nem volt még).

A kérdésedre válaszolva: sokan nyitottabb természetűek.

24/F

2017. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem most van valakim, de nagyon sokáig egyedül voltam. És elvoltam.

Viszont most is úgy intézzük, hogy lehessünk külön és egyedül, ilyenkor kapom én is meg a barátnőm is, hogy JAJ MI LESZ VELETEK KÜLÖN, nem érzed furcsának, hogy nincsen melletted, stb. Voltam kint továbbképzésen két szaros hónapig Ausztriában, ezalatt kétszer találkoztunk, akkor is még a bátyám is sopánkodott, hogy bírom ezt, nehogy szakítsunk, mennyire furcsák vagyunk, hogy így nem érdekel a különlét. Az emberek szerintem sokszor nem tudnak magukkal mit kezdeni egyedül, pedig annyi mindent lehet csinálni. Pl. számítózni XD

2017. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Az nem a mi hibánk hogy nincs senkid és esetleg neked ez igy jó. Én azért élek a párommal mert szeretem és sokkal jobban érzem magam a környezetében és ő is viszont. Szeretek vele lenni és ha meg is tehetjük akkor miért ne? Társas lények vagyunk.


22F

2017. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőt sokat nyaggatják emiatt, azért is tette fel a kérdést.
2017. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert en mondjuk szeretnek csaladot, mert nekem sosem volt csak anyukam. Es nem 30 evesen vagy meg kesobb szulni az elsot. Ezert is tanultam ennyit, hogy az anyagiak ne akadalyozzanak. Es ehhez bizony ket ember kell. Nyilvan nem eroltetem a dolgot, de azert 25 evesen mar nagyon szeretnek egy stabil, komoly, jo kapcsolatot, amiben akar 2 even belul johetne a baba. Nekem ez nagy vagyam. Nem vagyok kapcsolatfuggo, sot en nagyon jol elvagyok egyedul. Nem is keresem ketsegbeesetten a nagy O-t. De azert valamennyire csak tudatosan alakitjuk az eletunket. A problemak is konnyebbek, ha ketten kell cipelni.
2017. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Van valakim, mert szeretek vele lenni. Egyáltalán nem nyűg egy jó közös program vagy az esti film után az összebújás. Ha neked nyűg, nyugodtan maradj a kezeidnél. Ők nem lesznek poénosak, nem fognak meghallgatni, nem beszélgetnek veled.
2017. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól esik, akkor legyen nőd, ha nem, akkor ne. Egyik embernek ez a jó, a másiknak az. Értékítéletet mondhat az egyik a másikra, de nem tudom, mi értelme van.
2017. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Ha neked nyűg, nyugodtan maradj a kezeidnél. Ők nem lesznek poénosak, nem fognak meghallgatni, nem beszélgetnek veled." Úristen de silány életed lehetett.
2017. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké de miért kell lepontozni azt, aki más véleményen van mint te?
2017. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!