Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok a világ legátlagosab...

Én vagyok a világ legátlagosabb embere! Zavar minden magamban! Mit tegyek hogy el tudjam magam fogadni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdjük ott, hogy nem élek sem gazdag, sem szegény családban, középrétegek vagyunk. Nem vagyok egy lángelme, de buta se. Nem vagyok se kövér, se vékony, se magas, se alacsony (165/50kg) Barna a hajam, ami nem hosszú, de nem is rövid, nem egyenes, de nem is göndör. Nem vagyok egy húdenagy sportember, de azért fitt vagyok. Az arcom sem mondható szépnek de csúnyának sem. A szemem meg zöldes barna. ÍZIG VÉRIG EGY KICSESZETT ÁTLAGOS LÁNY VAGYOK, AKI SEMMIBEN SEM BORZALMAS, DE SEMMIBEN SEM NAGYON JÓ :( UTÁLOM, KÉPTELEN VAGYOK EZZEL A TUDATTAL MEGBIRKÓZNI. Hogyan lehetne lehetséges?

2017. máj. 26. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell semmivel megbirkózni. 7 milliárdnál több, aki valójában "átlagos" és fölöslegben van a Földön- az állatok, növények ragyogóan érzenék magukat nélkülük:)

Mit olvastál utoljára? Min nevettél tiszta szívvel utoljára?

és

MI érdekel? Mi szeretnél lenni? Mivel szeretnél foglalkozni? Ha ezeket megtalálod, a probléma elillan!

2017. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Aham... Szóval tini vagy.
2017. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem már attól különleges vagy, hogy el mered ismerni, hogy átlagos vagy. :D Komolyan, a legtöbb ember olyan különleges hópihének képzeli magát, hogy csak lesek, miközben úgy néznek ki, úgy öltözködnek, mint a többiek, azt nézik, hallgatják, olvasák, gondolják, mint minden korukbeli.

Semmi baj nincs veled, majd kialakul a személyiséged, a stílusod, és hidd el, egyedibb leszel, mint azok, akik most arra verik magukat, hogy mekkora egyéniségek. :)

2017. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak én lennék ilyen.

Engem furcsa lánynak tartottak és sokszor kiközösítettek.

A stílusod aranyos viszont. :D

2017. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Irígylésre méltóan ismered magad és ez viszont nem átlagos (pár % tudja ezt)

A belső értékeid messze nem átlagosak és ezért a környezetedben megbecsült, szeretett ember vagy csak még esett le.

2017. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
kezdj el hízni, növeszd meg a hajad és ne ápold a bőröd. Hidd el, pár hónap és rögtön átlag alatti leszel!
2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
En is teljesen atlagos vagyok de engem pl nem zavar. Konnyu elvegyulni a tomegben ha valami rosszat csinal az ember 😏
2017. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor mégsem vagy átlagos,mert a nők 99%a nem sportol semmit se,motivációja és igénye sincsen rá.

te meg azért fitt vagy,vagyis heti pár alkalommal azért sportolsz.

és ezzel az eredménnyel már bőven túllépted az átlagos értéket.

amúgy egy átlagos csaj szoknyában,magassarkúban,némileg fitten,némi sminkkel kb bombázó tud lenni.

2017. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Magassarkú, smink nėlkül, festetlen hajjal, egyszerűen :)
2017. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Most jobb kedvem lett tőletek :D Legyen szép napotok!!!
2017. máj. 27. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!