Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy mostanaban...

Miert van az hogy mostanaban egyre a tobb a rohadt féreg a vilagon?

Figyelt kérdés
Karorvendoek,rosszindulatuak,beled rúgnak ahol csak tudnak...!
2017. máj. 26. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
És ezzel mi a baj? Ez az élet rendje.
2017. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Arányaiban nincs több. Na meg nézőpont kérdése, ki az, lehet hogy van, aki téged tart annak.
2017. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok ember van egy ilyen igazságtalan rendszerhez és az jön ki, hogy nem hiányzol még te/én/ő is.

Komolyabb átalakításokkal ezt ki lehetne iktatni. Ha pl japánnak születsz lehet észre sem veszel ilyesmit.

Azért a kevés jóért meg érdemes élni, tenni.

Én szerencsére könnyen szelektálok..

Miért egyre több? Nem biztos, hogy növekszik a számuk csak most ismered meg a környezetedet. Voltak, vannak, lesznek

2017. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
jó régen volt már a jégkorszak és az özönvíz is... ideje lenne a következőnek..
2017. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Off: EnemyOfThePeople, szerintem te felhasználónevet tévesztettél, mert ahogy látom, a válaszaid nem egy mizantróp ember képét vetítik elém... :D


On: Szerintem is egyre több féreg van, az oka a pénzalapú világ. Nagyon nem illek ebbe a rendszerbe, komolyan elkezdtem fontolgatni, hogy kiköltözöm az erdőbe.

2017. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!