Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon ha valakinek van egy szép, akár új autója, szép fényezéssel, néhány genny DIREKT meghúzza, megnyomja, megtolja vagy vhogy direkt kárt tesz benne?

Figyelt kérdés
És nem a sok sok milliós BMW-ről beszélek, hanem mondjuk egy 1.5-3 M forintos autóról, ami még szinte új, tökéletes a fényezése, szép, és mutatós.
2017. máj. 28. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy réteg aki a sajátja kinézete sem érdekli így a másé sem, nyugodtan szétcseszi a másét is.

Amúgy tudom miről beszélsz! Tavaly vettem egy 3,5 milliós autót, és egy hónap sem telt el és hátulról valaki a CBA-nél nekem tolatott, kamera felvétel nincs...így jártam. Szomorú amúgy. Komolyan néha félek parkolni az ilyenek miatt.

2017. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom miről beszélsz. Én egy éve vettem át családon belül egy 2011-es Audit, 30.000 kilóméterrel, garázsban tartott! Nagypapámé volt. Apukámnál jártam a lakótelepen, és lent hagytam a kocsit a parkolóban. Mire lementem, már volt rajta 2 nagy karc, egyik oldalt, másik elől, vszeg kulccsal húzták meg.... tökéletes volt az autó. Azóta már megszaporodtak a karcok, mert ha valahol kint hagyom, biztos hogy összekarcolják...
2017. máj. 28. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Irigységből.

Általában a prolik csinálják ezt, mert úgy van vele ünekijje is jár, igaz azon kívül hogy a sült galambot várja, semmit nem tesz érte. Más, akinek van, meg kidolgozza a belét, azért a bizonyos szép autóért, a pronyó meg lehúzza a gyárba a nyócat. Ennél többet nem is tesz. De neki is jár, és ha neki niccs akkó másnak se legyen.

2017. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Lehet rossz helyen állsz és ezért karcolják meg. de lehet csak irigységből,mert túl nagyok a fizetési különbségek és ez hatalmas feszültséget szül.Vagy figyelmetlenségből is nekivághatnak valamit.


Szerintem egy autó ami kint van közterületen nem védhető meg a "környezeti hatásoktól" bele kell törődni hogy kopik karcolódik összetörik. Annak kell felfogni ami :használati fogyóeszköz.

2017. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
külsejét nem lehet megóvni esetleg ha nem állsz meg vele vagy viszel valakit aki őrzi
2017. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos rossz helyen állok 2 vonal között. De ha rossz helyen állnék is, az feljogosítaná őket hogy kullcsal kárt tegyenek a fényezésben????
2017. máj. 28. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek rúgják szét a buszmegállókat, szólnak be ok nélkül az utcán, vandálkodnak poénból. Ne keress logikát, ösztönlények.
2017. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Nekem öcsém egy évben egyszer jön fel Pestre.


Legutóbb állunk a pirosnál, és egy srác az autók között ment át az úton, a táskájából lógott ki valami vascső, amivel konkrétan direkt nekiment az összes autónak. A miénknek is úgy nekiverte hogy 40 centin végig lett mélyen karcolva az oldala. Elég elszomorító hogy amiért valaki dolgozik 1 évet azt más 1 mozdulattal b...sza tönkre.

2017. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Huh,egyre jobban utálom az embereket!
2017. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A 3-asnak tök igaza van!

A semmirekellő pronyók ilyenek,és sajnos tele van velük az ország,de főleg a nagyvárosok.

Ilyen a keleti blokkmaradék társadalom,irigy,gonosz.

2017. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!