Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Informatikusok! Egy kérdésem...

Informatikusok! Egy kérdésem volna hozzátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hogy félreértés ne essék én nem bántom az informatikusokat sőt felnézek rájuk,hisz én is az akarok lenni.De mostanában azt hallom,hogy minden informatikus sokat pisil!?Igaz ez?Rátok ez mennyire igaz?Én is láttam akiket ismerek és ők sokat pisilnek...

2017. máj. 28. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy húzósabb munka után, akár 2liter is távozhat egy informatikusból.. Sok Sok mennyiségű memória, és új generációs processzorok láttán, akár 2,5 liter is.. Ha meg egy csúcskategóriás videókártyát lát egy informatikus, akkor nem... nem pisil. eg órát is képes egy huzamban ülni a wc-n :DDD
2017. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább informatikusbetegség az, hogy nem esznek és isznak rendesen amitől kevesebbet pisilnek, mert belefeledkeznek a munkába.
2017. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Ez így igaz, főleg amikor bepisálsz a fájdalmas röhögéstől ahogy meglátod a zh-t amin el is kellene érni valamit :DD
2017. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1# Válaszoló..


Amúgy a sok orgazmus után kell sokat pisilniük :D Válaszom egyszerű. Nextgen.. Kaby Lake, meg a Ryzen :D

2017. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gyökérség...
2017. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is ismerek olyan informatikust aki sokat pisil,gyakran az utcán is csurgat.De nem hinném,hogy ez szakmafüggő,lehet,hogy csak sokat iszik és hát ami bemegy annak kis is kell jönni...De én nem szóltam neki ezért,had pisiljen ha kell neki.
2017. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én informatikus vagyok és sokszor kell pisilnem,de nem azért,mert informatikus vagyok,hanem mert sokat iszok.Amúgy hány éves és milyen nemű vagy,hogy ilyet kérdezel???Egyébként pedig gyökér vagy,ilyet nem illik kérdezni.2-esnek:nem,ez nem informatikus betegség,én pl eszek-iszok normálisan,bár biztos van amelyikünk nem.
2017. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Teljesen így van, ahogy leírtad..

Az informatikusok legalább 50 literrel többet pisilnek naponta, mint egy bármilyen másik munkakörben dolgozó ember.. Ennek oka, hogy a kód olyan mint a tűz.. Ha sokáig meredsz bele, akkor egyszerűen pisilned kell, csak mindig arra kell figyelni, hogy többet igyál, mint amennyit pisilsz és akkor sokáig élhetsz informatikusként..

Páran már azt is megoldottuk, hogy a sok pisitime még a munka minőségét se rontsa, vannak akik pelenkában fejlesztenek, én intim betétet hordok, de munkatársam be van katéterezve..

Remélem kimerítően sikerült megválaszolnom a szakmával kapcsolatos legégetőbb kérdéseket!

2017. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kérdező,ez így van,ahogy mondod.Egy informatikus ember rengeteget pisil,szóval inkább ne legyél informatikus!Ha még "csak" sima informatikusról beszélünk,az hagyján,ha programozóról,már necces a helyzet...Szóval mi informatikusok sokat pisilünk és még jól is esik nekünk.Mindegy mennyit iszunk,a 3*-a jön ki...
2017. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most megnyugodtam...!7-esnek egyébként 20 éves fiú vagyok.
2017. jún. 29. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!