Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz középkorúként...

Mennyire gáz középkorúként huszonévesekkel haverkodni?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok és úgy alakult hogy családi okok miatt nemrég költöztem Pestről egy kisebb megyeszékhelyre. Az új munkahelyemen tizen vagyunk egy irodában, nagyon jópofa és barátságos társaság, csak éppen főleg huszonévesek. Remekül elvagyok velük, együtt járunk gyakran sörözgetni, de aztán mikor viszontlátom magamat a fotókon őszülő "papaként", elbizonytalanodom hogy nem a feleségemnek van-e igaza, mert szerinte röhejes vagyok ezzel a kinézettel a huszas jócsajok mellett. Persze eszembe sincs valamelyikre rámozdulni, mielőtt még valaki arra gondolna hogy valamiféle szánalmas kalandkeresés motiválna...

2017. máj. 28. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális témákról tudtok dumálni,és nem a fullbakelit fajta huszonévesekről van szó,akkor semmi gond nincs.

Sőt jobb a fiatalosabb irányzatot (is) követni,így nem fogunk annyira eltatásodni.

És ha ők is szeretik ha velük vagy akkor pláne semmi gáz.

47F

2017. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 45 évesen is jól kínézni,én nem tartanám gáznak.
2017. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

főnököm 53, szuper laza, eljár velünk focizni is, inni is


semmi gond nincs ezzel

2017. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a test örexik 😜
2017. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat !


Azt persze nem tudhatom hogy mennyire szeretik a társaságomat, de szerintem hosszútávon azért nehéz lenne hitelesen tettetniük hogy ha zavarnám őket. :-)


#4: "Csak a test örexik"

Azért bőven tudok erre ellenpéldákat is a környezetemben, de tény hogy az agyamnak nem akaródzik átállni a "tatás" üzemmódra.

2017. máj. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!