Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért pózolnak csücsöri...

Nők miért pózolnak csücsöri szájjal közösségi oldalakon? Honnan szedik h nekik ezt kell csinálni?

Figyelt kérdés
Honnan szedik h nekik ezt kell csinálni? Tán a férfiak mondták nekik?

2017. máj. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Mert a másik csinálja.Nem tudom ki kezdte el alapvetően ,gondolom valami ostobenkó celeb vagy seggrázó popsztárocska,ez már a múlt ködébe vész.

Aztán a sok bambabirka leutánozta. És azért teszik az utánzáson kívül ,mert azt hiszik szép és szexi ,pedig inkább röhejes és szánalmas igazi ribistílus.

2017. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Mert azt hiszik,hogy szépek és a férfiakat ez elmeríti.

Pedig szerintem ez undorító! Én sztm. A rendes,normális legyen egy lány akik nem csücsörítenek és festik agyonra magukat. Sztm. Maga a nő kisugárzása a fontos nem pedig a sminkké. Én nagyon ritkán használok sminket.

Legyen ápolt egy nő,de nem sminkkel! :0

Ezt az egészet a pasikért csinálják és a barátnőjüknek,hogy milyen menők.

Nade,ha egy férfinek a cicababák tetszenek,tetszen az nekik!

Ez egy új világ,modern. Ez van!

2017. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nők biztosan nem. Csajok maximum.


Gyenge, erőltetett és kínos imitációja ez annak a szexuális, tudat alatti utalásnak, hogy a szeméremajkaik duzzadtak (ui. arra utal a száj tudat alatt), így készen állnak a szexre, azaz szexik, vonzók, dögösek.

2017. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még régebben utána néztem ennek: Hivatalosan duckface-nek nevezik ezt a jelenséget.

És, mint ahogy az első válaszoló írta ezt valóban a hollywoodi sztárocskáktól származik.

És hogy miért? Azért, hogy megmutassák milyen dús ajkaik vannak (még ha nincs is nekik). Csücsörítve az ajkaik olyan dúsnak néznek ki mintha szilikonozva lenne (igen, a kis hétköznapi sztárok).

2017. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!