Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek vagány? A...

Hogyan legyek vagány? A főnököm azt mondta h amit tudok azt hatarozottan csinaljam.

Figyelt kérdés
Tehat amit csinalok azt csinaljam a legjobban.A maximumot hozzam ki belőle..es ez csak jo tanacs h legyen ez a maganelet vagy az elet barmely terulete es ha hatarozott vagyok akkor jo leszek es akkor ez majd ad egy tartast is nekem.ha vmit elkezdek csinaljam vegig.Es szamomra ez nem pozitivan hatott hanem inkabb sertes volt es h nem hiszem el h ő is nyomoreknak tart es soha nem leaz belolem az a NŐ aki mindig is akartam lenni.
2017. máj. 30. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azt a következtetést kéne levonni, hogy nyomoréknak tart. Csak azt látja rajtad, hogy bizonytalan vagy. Egyébként a maximalista életstílus csak kiégeti az embert , mert széthajszolják magukat akik így élnek, és sosem lesz elég. Javaslom az optimumra való törekvést a maximum helyett
2017. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!