Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam ha látok...

Rosszul érzem magam ha látok idős, magányos embereket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma is sétáltam délelőtt és látom, hogy ül egy idős ember a padon, a kutyája mellette. Nagyon látszott a nénin, hogy magányos és olyan rossz szájízzel mentem el mellette. De ha megszólítom azt hiheti csak pénzt akarok kunyerálni vagy valami hátsó szándékom van. De még ha nem is hiszi akkor se kérdezhetem meg miért ül itt egyedül a kutyával. De az se tetszik hogy nem teszek semmit. Ötletek ?
2017. máj. 31. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt hittem hogy ide nem jár olyan, akibe érzelem is szorult...:D

Egyébként patthelyzet, igen. Esetleg foglalkozz a környezetedben hasonló emberekkel, akik fogékonyak lehetnek a barátságodra. Biztos olyanok is vannak.

2017. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont most akartam kiírni, hogy jelentkezzen aki szeret idősekkel csevegni.


Ülj le mellé és kérdezd meg tőle, hogy ő gyerekkorában szokott e idősekkel beszélgetni vagy ilyesmi, meglepődsz milyen jó fejek sokan.

2017. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte csak kizárólag az idősekkel értek egyet.
2017. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

ugyanaz mintha csajt csípnél fel.pl

-jaj,de aranyos ez a kutya,nekem is ilyen volt régen,mennyi idős a kutyus?-

és ennyi,utána már lelőni sem tudod.

2017. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szociális érzékenységed értékes lehet magadnak is, és hivatásképpen is.

Vállalnád?

Gondolkodj el ezen.

Sokan várnak hasonló emberre.

2017. máj. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Válassz olyan foglalkozást, amelyiknek a keretében segíthetsz rajtuk így vagy úgy. Nagyon nagy szükség van az ilyenekre, mint te! Egyre nagyobb!
2017. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy nem engedheted meg magadnak, hogy ilyen foglalkozást válassz (mert ezzel meggazdagodni nem fogsz, az tuti), akkor vállalj önkéntességet valami olyan szervezetnél, ami ilyesmivel foglalkozik. Ha a szervezet küld oda hozzájuk, nem lesznek bizalmatlanok, tudni fogják, hogy megbízhatnak benned. Heti pár óra is szóba jöhet.
2017. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!