Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ti találtok egy bazi nagy...

Ha ti találtok egy bazi nagy arany nyakláncot strandon, azt hol adjátok el hogy ne legyen vele gond? Természetesen csak elméleti a kérdés, ha találnék ilyet, leadnám a portán vagy a rendőrségen.

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Lakatos Brandonnál kell leadni, mert bazinagy arannyaklánca csak neki van, és ő hagyhatja el.

Viccet félretéve inkább rendőrségen adnám le, mert a portán dolgozó emberekben nem bíznék meg.

2017. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blondie.W ***** válasza:
57%
Én zaciba adnám. :D Az nem normális, aki ilyen értéket visz strandra.
2017. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Hozzá sem nyúlnék. Mi van, ha lopott? Csak rosszabbul járnék vele. Nekem meg nem kell...
2017. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Eszembe nem jutna a portán leadni, én is a zacira voksolok, ott a kutyát sem érdekli az sem ha lopott.
2017. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy olyan dolog, hogy állapítsd meg róla, kié volt, egy nyaklánc mellett nincs személyi stb, mint egy pénztárcában.


Ha leadod portán / rendőrségen valszeg annyi lesz a sorsa, hogy vagy más adja le zaciba vagy épp egy dobozban fog porosodni éveken keresztül.

Szóval szerintem a leadás a legcélszerűbb, mert az eredeti tulajának visszajuttatni szinte lehetetlen. Ha kiteszel egy hírdetést, hogy ezt találtad, keresed a tulajt, valszeg kismillóan jelentkeznének, találd meg köztük a valódit, feltéve ha ott van.

2017. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak jelzem,h zaciban leadni mar csak szemelyi igazolvannyal,lakcimkartyaval lehet,pont ez miatt,hogy a lopott arut ne lehessen nevtelenul leadni.
2020. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak jelzem, aki zaciban adja le, vagy elteszi, eladja, stb..


... az bűncselekmény.


Múltkor volt egy cikk. Csávó 2 millió Ft-nyi eurót talált. Eldugta. Elkapták, most lopás miatt bíróság elé kerül.


Sőt a tévsen bankszámlára utalt lóvé is ugyanez...


Szóval nem örülni a talált pénznek... hanem rendőrségen jelenteni. Már ha nem akar az ember büntetést kockáztatni.

2023. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!