Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudja egy ember megváltoz...

Hogy tudja egy ember megváltoztatni a gondolkodás módját?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy ahhoz hogy egy ember megváltoztassa az életét és a hozzáállását a dolgokon,először fejben kell változnia ami később ki hat az egész életére.

A kérdés hogy ezt hogy lehet megvalósítani?Hogy gondolkozzak másként egyről a kettőre?Hogy legyen más a véleményem,pld ha érdekel hogy mit gondolnak mások rólam,mit tegyek hogy ne érdekeljen?Vagy ha irigy vagyok valakire,mit tegyek hogy ne legyek az?

28/F


2017. jún. 1. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél pszichopata.
2017. jún. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát...ha valahol a beleidnél fogva akasztanálak fel egy fára,már nem hiszem hogy díjaznád :D
2017. jún. 1. 06:07
 3/7 anonim ***** válasza:
"Hogy vegyek levegőt?" kaliberű kérdés.
2017. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ááá ahhoz te túl nyuszi lennél, ott van benned a lelki gát is. Nálam orvos állapította meg a pszichopátiát szóval nekem simán menne a te felkötésed :D
2017. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom bizonyosan, de pont ezen gondolkodom 26-ban járva. Újrahuzalozni a hálózatot. Arra készültem, hogy itt teszem fel a kérdést, nálam konkrétabban a rossz szokásoktól való megszabadulás a cél. Több helyen hallottam, hogy 21 napig kell tartani magad egy "új rendszerhez, és szokássá válik. Ebből kifolyólag a kérdéseddel összevetve, csinálnék amolyan emlékeztetőket a helytelen gondolataimra és mindig elővenném, ha jelentkezik valamelyik. Például belép az irigység, és az előre gyártott "cetlit" előveszed, ami a helyes cselekvéssorra emlékeztet, hogy mi hasznosat tudsz tenni magadért, a helyett, hogy épp fortyognál más sikere miatt. Teszem azt egy feladat elvégzése, egy új ismeretanyag elsajátítása..Aztán ilyen Szabó Péter forma szerint meg érdemes lenaplózni a sikereidet is. Összességében másokról a fókuszt magadra helyezd, jelölj ki kis lépéseket, hogy sikerélményed legyen, és mindig a múltbéli magadhoz viszonyíts, ne másokhoz. Persze amolyan példakép inspirálhat, ha találsz megfelelőt. ..Remélem azért még adnak más megoldás variációkat. (Figyelem)
2017. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az jó ha érdekel mások véleménye

Ha azt akarod, hogy ne ugassanak bele az életedbe akkor mutasd meg nekik, hogy jobb döntéseket hozol egyedül.


Az irígység ellenszere a munka (nem csak mennyiségben kell fejlődni hanem milyenségben is)


Legyen egy gerinc az életedben, egy kapaszkodó ami mentén mész és nem engeded szem elől veszni a célokat.

Kevés ha csak arra fókuszálsz, hogy neked legyen jó és rólad jókat mondjanak..

Sokkal biztosabb alap ha másoknak is jót akarsz vagy minimum annyi hogy csak olyan irányokat veszel ami nem akadályozza a többieket.


Ez nehéz de biztos is: mindig ott van hogy nemes cél motivál.

És nem kötelező 180 fokban megváltozni mert a régebbi jó dolgokat pazarlás kidobni.

Az egyes alkatrészeket kell fejleszteni, edzeni.


Kb ennyi

2017. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
herbállal
2017. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!