Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza a szeretet agresszív...

Mi okozza a szeretet agresszív kimutatását?

Figyelt kérdés
Magam sem értem pontosan miért, de a szeretetem agresszióval fejezem ki. Teljesen mindegy ki a célpont, fájdalmat okozok, hogy kimutassam a szeretetem. A páromat csipkedem, megharapom, kinyomom a szuszt is belőle, de még akkor is úgy érzem, nem mutattam meg eléggé. Kistestű kutyám van (mopsz), ha nem tudnám, hogy belepusztul, minden erőmmel szorongatnám. Nem vagyok psychopata, sem semmi hasonló. Senki sem panaszkodik miatta, de kezdem rosszul érezni magam miatta. Elkap egy érzés, és szinte kényszerít a fájdalom okozására. Mi okozhatja ezt?

2017. jún. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy túlcsordult a szeretetmérőd😊
2017. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ezzel lànyként én is vagyok 😞

Van most egy baràtom, de néha úgy megszorongatnàm, megharapnàm a nyakàt, vagy a kezét, àllàt. És annyira nehéz visszafognom magamat. A csókjaink néha fájdalmasak, de ha túl mohó vagyok, csak leàllít és nevet, megpuszil. De ezzel csak azt éri el,hogy jobban az a kényszer legyen bennem,hogy erőszakosabb legyek 😞 nem tudom mi ez, de néha rossz érzésem van 😞

2017. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig hidd el, hogy az vagy... Depresszióval keveredve. Ki vagy fordulva magadból és totálisan ki vagy égve! Azért csinálod ezeket, hogy valaki "felfigyeljen" rád, bármilyen "érzelmet", csak kaphass tőle. Bármilyet. Neked nem számít az, hogy a másiknak rossz ez, és kizsigereled, meg tönkreteszed, nem számít ---> pszichopata jellemvonás.


Az számít, hogy TE megkapd amit akarsz, bármi áron is legyen az. ---> Túlzott egoizmus, pszichopata. Itt a bármi áron van a hangsúly és azon, hogy nem számít neked, hogy a másiknak mennyi rosszat okozol!


Neked már tök mindegy, eladtad az ördögnek a lelked, valahol már régen, csak most vetted észre.


Energiavámpír, mint az összes pszichopata. ---> Bármilyen energia, csak legyen. Itt tartasz. Ez végtelenül szomorú..


De leginkább az érintett feleknek és a környezetednek :(


Mert magaddal azt csinálsz amit akarsz, de a többi mozgó élőlénnyel miért kell?? :(


Magadat tedd tönkre! Ne másokat, és más élőlényeket! :(

2017. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Valahol azt olvastam, hogy a szeretet és az agresszió megjelenéséért az agy ugyanazon területe felelős, szóval, ez lehet a dologban.
2017. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de mindössze ennyi információból, miért kell azzal vádolnod, hogy mindenkit bántok? Nem okozom senkinek halálos sebet, nem bántok senkit. Senki nem szól érte, mindenki úgy tartja, hogy aranyos vagyok vele, mert tudom, mennyi lenne a túl sok. Szimplán úgy érzem, hogy attól, mert 1000+1 alkalommal elmondom valakinek mennyire szeretem, szeretem, attól nem adok nyomatékot az érzésemnek. Ne úgy vedd, hogy cafatokat harapok ki a barátom karjából, vagy hasonló. Senkit nem bántok, csak éget az érzés legbelül. Évekig szenvedtem mániás depresszióban, ami egy dolog. Ezen már egy ideje túlléptem, nem befolyásol.
2017. jún. 1. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Főleg az, hogy a másik trehány viszonozni, csak kapni akar, ami sajnos eléggé gyakori mostanság.
2017. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
89%
Nincs is ezzel probléma. Tűrhető.
2017. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen mindegy. A páromat, és a barátaim közül 2-3 emer van, akik közel állnak hozzám. Ők a célpontjaim, és ebből a 4 emberből mindegy. De ismétlem, nem bántok senkit, olyan módon, hogy akár nyoma maradjon, akár ténylegesen fájdalmat okozzak. Az, hogy megcsipkedek valakit, vagy olyan erősen megölelem, hogy nem marad levegője, szerintem nem okoz senkinek kárt. Rajtam kívül a környezetemben senkit sem zavar. Csakis engem. Értelmes emberek válaszára vagyok kíváncsi, nem a tiedre.
2017. jún. 2. 08:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor az emberben egyfajta önző rajongásból, gyönyörködésből fakadó érzés harcol a valódi önzetlen szeretettel. Azoknál szokott előfordulni, akik nehezebben fejezik ki az érzelmeiket .

Javaslom az 5 szeretetnyelv megismerését: elismerő szavak, minőségi idő, ajándékozás, szívességek, testi érintés (nem durván).

2017. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!