Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg isteni tulajdonságokka...

Tényleg isteni tulajdonságokkal bíró, emberfeletti teljesítményt nyújtó személy vagyok?

Figyelt kérdés

Amióta a gyakorit olvasom, egyre biztosabb vagyok ebben.

Ok: itt folyamatosan azt olvasom, hogy egy fizetésből nem lehet megélni. Pll. itt írta egy delikvens, hogy 160 ezerből (!!!) képtelen a saját lábára állni.

Szerinte csak úgy lehet megélni ennyiből, hogy mellette k#rválkodik az ember.


Akkor ezek szerint én valamilyen übermensch-féleség vagyok, mert:

- kb. 100 ezres fizetésből képes voltam megélni Pesten,

- mindezt úgy, hogy NEM k#rválkodtam mellette (nem is nézek úgy ki, szóval kár is ilyesmivel vádolni), sőt még a pasijaim sem tartottak el, mindig is a külön kassza híve voltam.


Nagyon örülök, hogy ez annyira emberfeletti teljesítmény, hogy erre csak egy isteni lény képes, ezért arra gondoltam, hogy vallást alapítok. Elvégre ez jár egy magamfajta istennőnek, nem igaz? Ki hajlandó imádni engem?


2017. jún. 2. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én imádlak. *-*
2017. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Havi 100 rugobol csak vegetalni lehet, nem normális életet élni. Persze lehet az igényeket leadni ez örülni, ha nem halsz éhen, de ez édes kevés
2017. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy dőzsölni lehet belőle. Azt nyilván nem lehet. De aki 160-ból nem tud önállóan megélni valahogy, az életképtelen.
2017. jún. 2. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nos, egy albérlet 100 ezer + rezsi. Kaja, mint 30 ezer, és már ugrott is a nettó 160. Nem volt sehol, nem vett semmit, éppen hogy el.
2017. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na erről van szó : https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Felháborító egy ilyen kérdést ki írni és ezt olvasni, komolyan mondom.

2017. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
#4 Hát persze. 2 havi kaució 100K . Fostos albi 40-50-nél többet nem kóstál, és oszd is meg lakótárssal esetleg. A rezsin meg úgy spórolsz ahogy neked tetszik.
2017. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy az. Az, hogy magadat eltartod, az alapvető. Minimum.
2017. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Fostos albi 40-50-nél többet nem kóstál" Te hol élsz???
2017. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg is írtam a beutalód a pszichiátriára (ott nem kell k_rválkodnod).
2017. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg tényleg elszálltak az albérletárak itthon, ez valóban nehezít a dolgot. DE! Rengetegen nagyon túloznak. Nem egy olyan embert ismerek, aki lakást kapott a popsija alá és panaszkodik, hogy kb. 120.000-ből nem tud megélni.
2017. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!