Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az ultra...

Mi a véleményed az ultra mozgalmakról? Miért szeretnek sokan egy olyan csoport tagjai lenni, ahol nincs önálló véleményük, csak csinalni azt, amit egy szűk kör mond nekik?

Figyelt kérdés

#Ultra #huligan
2017. jún. 2. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberi tudat imád feloldódni a tömegben. Ledobni a gondolkodás és a felelősségvállalás terhét, összeforrni a többiekkel egy közös, tudattalan ösztönvezérelt masszába. Ez kifejezetten felszabadító élmény lehet a mai individualista világban. Van egy két elég intelligens haverom, egyetemen kitűnő tanulók stb. De pl imádnak meccsre járni, és az ultrák mellé bejárva ordítozni a soviniszta, demagóg szövegeket. Ők itt tudják kitombolni magukat.
2017. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Abszolút egyetértek!


Köszönöm a választ.

2017. jún. 8. 22:00
 3/5 anonim válasza:

Szóval volt egy véleményed, kiírtál egy kérdést, majd miután kaptál egy választ, amelyben a megfogalmazott véleményed megegyetett a tiéddel, megköszönted, és elkönyvelted, hogy ez az igazság?

Mesélj még, kérlek.

2018. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is egyetemista vagyok, de imádom a meccsen kitombolni magam. Ez eddig oké. Na de az, hogy nincs önálló véleményünk és azt csinálunk amit mások mondanak nekünk az messze nem igaz :D Alapból az, hogy meccsre mész-e vagy otthon maradsz az már a te saját, önálló döntésed. Gondolom te nem vagy tagja ultracsoportnak, mert akkor tudnád, hogy csoporttagnak lenni nem azt jelenti, hogy parancsolgatnak neked, azt csinálod amit mások mondanak stb. Ez messze nem így van. Én már nem járok focimeccsekre különböző okok miatt, de nem azért mert az ultrafelfogással lett volna bajom. Sőt, szerintem pont hogy az ultrák alkotják talán ebben a mai romlott világban az egyik utolsó összetartó közösséget. Én inkább járkáltam fiatalként meccsekre mint hogy otthon maradjak fszt verni és inkább költöttem el a pénzem meccsjegyre, utazásra mint kebabra, bulibelépőkre, piára. Ez van, mások vagyunk. Nem azt mondom, hogy szeress minket, csak ne ítélkezz addig amíg nem ismersz minket, kedves Kérdező.

Hajrá Újpest mindörökké!

2018. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amikor én megírtam a válaszomat is valami hasonló játszódott le bennem, de mivel egy másik kérdés kapcsán már kifejtettem a véleményemet a témában, nem akartam magam ismételni. 4-esnek minden szavával egyetértek.

3-as voltam.

2018. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!