Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire problémás 35 éves...

Mennyire problémás 35 éves nőként úgy sírni, mint egy gyerek?

Figyelt kérdés

Megtudtam ma, hogy időhiány miatt mégsem fogok tudni annyiszor kimenni a strandra a nyáron, mint terveztem. Keservesen elkezdtem sírni itthon, hogy én akkor is ki akarok menni, mert ki akarom próbálni a játszótéri játékokat, rántott sajtot akarok enni meg kásás jeget (jégkását, csak sírás közben így jutott eszembe)

Aztán sírás közben a földön ülve eszembe jutott, hogy ugyanígy ültem gyerekkoromban is a Barbimmal a földön, és elképzeltem, hogy olyan jó lenne, ha még a Barbimat öltöztethetném.

Amúgy is picit játékosabb vagyok, mint egy átlag felnőtt, de ilyen cikin még sosem sírtam. A pszichológus nekem is eszembe jutott.

Férjemmel élünk, gyerekünk nincs, külső gondok annál inkább,de az hol nincs.

Nem értem magamat.



2017. jún. 4. 04:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Hát neked gyerek kéne.Azt öltöztethetnéd...
2017. jún. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen normális.


Az ezt megelőző okok mégis megérdemel néhány lelki probléma feltárása és problémamegoldása.


Beszélgess el személyesen egy Családsegítős pszichológussal.

(ingyenes)

2017. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem te magad vagy a saját Barbid.
2017. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem okoz gondot az életedben ez a kis infantilizmus, pusztán a fölötte érzett szégyenérzet miatt nem kell pszichológushoz menned. Szerintem oda akkor lehet érdemes menni az embereknek, ha már nagyon káros a viselkedésük önmagukra és a környezetükre nézve, és még úgy is sokszor felesleges, mert sokszor nem tudnak segíteni. Én is pont ennyi idős vagyok, és még mindig rajongok a videojátékokért, de én örülök neki, legalább tudok örülni ilyen könnyen elérhető dolgoknak is, nem úgy mint sok korombeli, akinek egyetlen öröme az életben, a dohányzás meg az alkohol, és folyton csak panaszkodnak, hogy milyen szar az élet.
2017. jún. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Címet olvasva azt hittem a folytatásban, hogy egy áruházban hasra vágódva ordítasz egy kis rudiért:DDD

Ezen sem fogok meglepődni a jövőben, mert sok felnőtt már ott tart, mint egy hisztis, hüle kölök...meg a sok telefont batkodó fogyatékos...


Háziorvos-betegszabi és kész.Fizu nélküli szabadság...kevesebb facebuk és egyéb értelmetlen tevékenység s mindenre jut idő...ilyen egyszerű...s még gyerek sincs...ne viccelj már..:DDD

2017. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sírok én is,hogy hogyan tud valaki kitalalni ekkora kamu kerdest-)

35évesen ilyen szinten,trollkodj mashol ba+!

2017. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Szia (bocsánat, hogy ez alkalommal nem mellőzöm az udvariassági formulákat, tehát köszönök, ahogy emberhez méltó)! Ugyanannyi idős vagyok mint Te, csak ellenkező nemű, azaz nem vagyok még sem idős, sem öreg, sem semmi ilyesmi, ahogyan Te sem vagy az. Furcsa, de nekem is állandóan ugyanilyen gondolataim vannak, sokszor eszembe jut, hogy ó, mennyire jó lenne néha legalább egy kicsit úgy élni, úgy viselkedni mint amikor tizenhuszonéves voltam. Egyszerűen nem törődni semmivel sem, fogni egy sátrat meg egy csomó konzervet és kimenni sátrazni Kisorosziba a Duna partra vagy a Balatonhoz és ott lenni napokon keresztül. Ó, és vinném a gitáromat is persze... És milyen jó lenne tényleg újra átélni ugyanazokat a romantikus pillanatokat és ugyanazt a felhőtlen szabadság érzést. Ehelyett csak kesergek mint egy befőttesüvegbe szorult brekegő, akinek még létrája sincsen! Öreg koromban pedig bánni fogom, hogy most nem tettem meg mindezeket mégegyszer, amikor még minden probléma nélkül, abszolút gond nélkül megtehettem volna. Ez nagyon szomorú, totálisan elegem van már ezekből a teljesen érthetetlen, mondhatni hülye társadalmi elvárásokból. Tökre emlékszel még rám, hogy amikor én voltam 17-22 éves, akkor akárhová mentem mindenhol mindig voltak ott idősebbek is, akár a Szigeten, akár akármelyik buliban vagy fesztiválon és igenis jókat röhögtünk a poénjaikon és tanultunk is tőlük stb. Ma meg kb. annyiból áll az élet, hogy dolgozol de nem tudod minek, beülsz a szar kocsidba, hazamész és levágod a füvet, másnap meg kezdődik megint minden ugyanúgy előlről. Hmm, pedig régen hogy szerettem vonatozni, kirándulni, sátrat verni akár egy erdei tó közelében, ahol persze kullancsriasztót sem árt használni. És nem tagadhatom le, hogy amikor kijövök a könyvesboltból és elsétálok közvetlenül mellette a játékbolt kirakata előtt, ha csak lopva is, de mindig odavetek egy pillantást; lehet akaratlanul vagy öntudatlanul, de az teljesen mindegy is... De, hogy visszatérjek mondandóm eredeti kerékvágásba: végül is ki tiltja meg mindezeket? Strandolni bárki bármikor elmehet, vehet kásás jeget amennyit csak akar, strandra nem ritkán még vénemberek is kijárnak, ott pirítják még keményebbre aszott testüket a napon, aztán meg fagyit szopogatnak, vagy lángosért állnak sorba remegő kezükben bükkfa sétapálcákkal. Talán még úszógumijuk is van vagy a fene tudja... A Barbizás nyilvános helyen talán már tényleg egy kicsit furcsa lenne, de otthon végül is miért ne tehetnéd meg, nem hinném, hogy azzal bárkinek vagy akár magadnak bármiféle kárt okoznál. Plusz ennyi idősen még egyáltalán nem késő gyermeket szülni és akkor aztán lehet igazi Barbid, akit nem csak öltöztetni, de szoptatni, etetni, fürdetni, tisztába tenni, büfiztetni, elaltatni is kell. Bár amikor épp jön a foga, nem megy minden annyira simán mint a tündérmesékben.
2017. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azon, hogy foggyos vagy, nem tud segíteni a pszichológus.
2017. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Egy hüle elkényeztetett úri ..csa vagy !
2017. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ezzel semmi gáz.
2017. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!